Aksu Turizm Otobüs Bileti

Aksu Turizm Hakkındaki Bilgiler

Aksu turizm yolcuları her zaman özeldir. Aksu turizm otobüs firması kurulduğu günden bu güne yapmış olduğu seferlerinden her dönüşünde yolcularının memnuniyeti ile her gün mükemmele yolculuk yapmaktadır. En alt kademedeki bagaj sorumlusundan en üst mevkideki yetkililere kadar herkes yolcuların daha rahat yolculuk yapabilmeleri için çalımalar yapmaktadır. Firmamızdan yaralanarak aksu turizm otobüs bileti alan yolcular terminalden evlerine kadar özenle taşınmaktadır.

Yolculuk Esnasında Servisi Kim Yapıyor?

 Aksu turizm yolcuları yolculukları esnasında servis elemanlarının kontrolünde her istekleri anında yerine getirilerek can sıkıntısına müsaade edilmemektedir. Ayrıca otobüsler en son model tüm donanımları yenileniş olmaları sayesinde her yolcu için özel tasarlanmış koltuk arkası ekranları bütün aktivitelerini yapmalarını olanak sağlamaktadır.

Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Otobüs bileti almak için bizzat şubemize gitmeye gerek kalmadan internet ortamından web sayfası ziyaret edilerek aksu turizm bilet al seçeneği tıklanmak sureti ile tüm ödeme kolaylıkları kullanılarak bilet alım işlemi yapılabilir. Bunun için yapmanız gereken mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan internete bağlanarak web sitesi ziyaret etmenize yeterli olmaktadır. Buradan aldığınız bilette belirtilen koltuk numarası tamamen sizin kullanımınız için rezerve edilmiş kabul edilmektedir.

 

Aksu Turizm En Popüler Rotaları ve Fiyatları

Aksu Turizm otobüs bileti fiyatları,  otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Adana - Kahramanmaraş 25 TL
Mersin - Kahramanmaraş 10 TL
Kahramanmaraş - Mersin 13 TL
Kahramanmaraş - Tarsus 30 TL
Mersin - Nurdağı 25 TL

TANITIM VİDEOSU