Amasya İtimat Turizm Otobüs Bileti

Amasya İtimat Turizm Hakkındaki Bilgiler

1986 yılında kurulan Lüks Amasya İtimat otobüs bileti satış firması ilk kurulduğunda 9 tane Mercedes ile 2 tane Süper MAN otobüsler ile seyahat hizmeti vermiştir. 30 yıldır verdiği üstün kaliteli hizmet ile genellikle bütün yolcuların tercih ettiği bir otobüs firması olmuştur. Teknoloji sürekli kendini yenilediği için Lüks Amasya İtimat firması da teknolojiye ayak uydurarak kendini yenilemektedir. Bu sayede çağın gerektirdiği modern ve lüks araçlar ile yolcularına kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunmaktadırlar.

Lüks Amasya İtimat otobüs bileti alarak aklınızdan geçirdiğiniz gibi bir yolculuğa ilk adımı atmış olursunuz. Firmanın misyonu uluslararası standartlara uygun araçlar ile müşterilerini gitmek istedikleri yere kadar götürmek, yolculuk öncesi ve sonrasında da yolculara her türlü hizmeti sağlamaktır.

LÜKS AMASYA İTİMAT FİRMASININ YOLCULARINA SUNDUĞU HİZMETLER

Öncelikle Lüks Amasya İtimat bilet al hizmeti ile kısa yoldan bileti almayı sağlamaktar. Uyguladığı bagaj prosedürü ile yolcularına iki bagaj götürme imkânı sunarak bu bagajların kilo sınırını 30 olarak belirlemiştir. Yolcular bagajı teslim ettiğinde teslim ettiğine dair teslim fişi alırlar ve bu fişin aynısı bagaja da yapıştırılmaktadır.

Seyahat esnasında yiyecek ve içecek hizmeti ile yolculuk boyunca keyifli saatler geçirmenizi sağlar. Sunduğu internet sitesi aracılığı ile Lüks Amasya İtimat bilet al hizmeti ile internetten ek bir ücret ödemeden hatta normal bilet fiyatından daha uygun fiyata indirimli bilet alınabilmektedirler.

 

Lüks Amasya İtimat En Popüler Rotaları ve Fiyatları

Lüks Amasya İtimat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Gümüşhacıköy 55 TL
Taşova - İstanbul 60 TL
Gümüşhacıköy - İstanbul 54 TL
İstanbul (Anadolu) - Osmancık 55 TL
İstanbul - Taşova 60 TL

TANITIM VİDEOSU