Bafra Express Turizm Otobüs Bileti

Bafra Express Turizm Hakkındaki Bilgiler

İnsan taşımacılığında güvenilir otobüs yolculuğu fırsatını sunan As Mersin Turizm firması, "Her şey zamanında" ilkesiyle hizmet veren bir firmadır. Yolcularını her zaman en iyi şekilde ağırlayan bu firmadan kolay bir şekilde Bafra expers turizm  otobüs bileti alabilmeniz mümkündür. Ayrıca internet sitesi üzerinden Bafra expres turizm  bilet al seçeneğiyle işlem yapabileceğiniz, online işlemler menüsü de mevcuttur.

Bafra Expres  Turizm Hizmetleri

Ulusal kara yolu taşımacılığında hizmet vermekte olan Bafra Expers Turizm, teknolojiden yaralanarak müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Saygılı, içten, açık ve dürüst bir şekilde ilişkiler kurulmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren firmadan Bafra expers turizm  otobüs bileti alarak, bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanan her yolcunun 30 kilogramı aşmamak şartıyla, en fazla iki bagaj hakkı bulunur. Güvenlik açısından bagajınızı teslim ettiğinizde, bagaj fişi alabilirsiniz.

Bagajınızın içerisinde kıymetli eşyalarınızı bulundurmamanız, güvenlik açısından önemlidir. Aksi durumlarda, firma sorumlu değildir. Bagajınızın kaybolması durumunda, kayıp bagaj formunu doldurabilirsiniz. Sonrasında terminal, kayıp eşya deposu ve halkla ilişkiler müdürlüğü devreye girerek, yolcu ile görüşme yapılmaktadır. Bulunmazsa değer tespiti yapılarak değeri; değer tespiti yapılmışsa, en çok biletin iki katı değeri ödenmektedir.

Bafra Expres  Turizm Online İşlemler

Bafra Expres Turizm'den online işlemler sayesinde, Bafra expers turizm  bilet al seçeneğini seçerek biletinizi hızlı bir şekilde edinebilirsiniz. Yalnızca rezervasyon yapmak istiyorsanız da, rezervasyon yap seçeneğini tıklayarak, rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler sayesinde internet üzerinden de güvenle biletinizi alabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU