Balıkesir Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Turizm Hakkındaki Bilgiler

Balıkesir Turizm ile ayrıcalıklı hizmet özel ikramlar eşliğinde yolculuk yapma fırsatını yakalamanız için Balıkesir Turizm otobüs bileti almanız yeterlidir. Biz firma olarak her türlü kolaylığı sağlamak için bu alanda yetişmiş elemanlar kullanmaktayız. Her iş için ayrı eleman kullanarak özel misafirimiz olduğunu yolculu esnasında hissedeceksiniz. Bagaj kontrol elemanlarımız her türlü eşyanızın güvenliğini adınıza düzenlediği kuponlarla almaktadır. Ayrıca otobüs içinde servis elemanlarımız yiyecek ve içecek servislerini arzularınız doğrultusunda yapmaktadır.

 Otobüste Cep Telefonu Kullanabilir miyim?

Otobüslerimizde cep telefonu kullanımında her hangi bir kısıtlama uygulanmamaktadır. Ayrıca cep telefonlarının şarj işlemleri için koltuk arkalarındaki ekranlardan USB bağlantısı ile ve her koltuğun yanında tesis edilen 220 prizlerden yapabilirsiniz.

 Otobüste Müzik Dinleyebilir miyim?

Balıkesir Turizm otobüs bileti alan her yolcumuz için konforlu yolculuklar sağlayacak sistemler otobüsümüz içinde mevcuttur. Koltuk arkalarındaki ekranlardan istediğiniz tarz müziği seçerek kulaklıktan istediğiniz ses seviyesinde dinleyebilirsiniz.

Online Aldığım Bilet Güvenli midir?

Firmamız acentelerinden alınan biletlerin yanında internet ortamından kolaylıkla web sitesi kullanılarak Balıkesir Turizm bilet al seçeneği ile bilet alabilirsiniz. Buradan kredi kartı kullanarak aldığınız biletler acentelerden aldığınız bilet kadar güvenlidir. Buradan yaptığınız rezervasyonlar sonucunda yerinizi ayırtabilir veya açık bilet alabilirsiniz. Aldığınız açık bileti istediğiniz tarihte boş koltuklardan seçerek seyahatinizi güvenle yapabilirsiniz. Firmamızın her yolcumuz için ayrıcalıklı hizmet olarak uyguladığı koltuk sigortası Balıkesir Turizm bilet al seçeneğinden yararlanan herkese uygulanmaktadır.

Koltuk Sigortasını Kim Ödüyor?

Otobüsümüzde yolculuk yapmak için bilet alan yolcularımız kanun gereği sigorta yapılması gerekmektedir. Balıkesir Turizm olarak ferdi kaza sigortası kapsamında yolcularımızı emniyet atına almak için her bilet satışında sigorta bedeli bilet fiyatı içinde alınmaktadır. Bunun için ayrıca bir sigorta bedeli ödemeye gerek kalmadan seyahatlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU