Çayırağası Otobüs Bileti

Çayırağası Hakkındaki Bilgiler

1944 yılında Gaziantep merkezli kurulan ve hizmetlerine burada başlayan Çayırağası turizm, günümüzde Türkiye'nin birçok noktasında hizmet vererek yolcularını taşımaktadır. Kurulduğu günden bu yana konfor ve seyahat kalitesini hep en üstte tutmayı tercih eden firma bunun için günümüzde otobüslerini yenilemekte ve daha konforlu hale getirmektedir. Yıllara varan deneyimlerini de kullanan firma bu sayede müşterilerinin memnun eden hizmetler sunmayı başarmaktadır.

Konforlu ve güvenli yolculuk

Çayırağası Turizm, başta Gaziantep olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasına yolcu taşımaktadır. Seyahatler sırasında son teknolojiye sahip lüks ve güvenli yolcu araçları kullanılır. Ayrıca yolculuk boyunca yolcuların rahat edebilmesi için özel görevliler yolcular ile ilgilenmektedir. İhtiyaçlar için verilen molalar, seyahatlerin zaman sınırı aşılmadan gerçekleştirilmesi ve diğer hizmetler için Çayırağası turizm otobüs bileti satın almanız yeterli olacaktır.

Güvenli satın alma sistemi

Otobüs bileti satın alırken artık siz de otogara gitmek zorunda kalmadan internet üzerinden otobüs biletlerinizi satın alabilirsiniz. Sitemiz tüm otobüs firmalarının biletlerini en uygun fiyattan sizlere sunmaktadır. Sitemiz üzerinden Çayırağası turizm bilet al dediğiniz zaman ödemelerinizi 3D güvenlik sistemi ile gerçekleştirirsiniz. Bu sayede bilgileriniz başkaları tarafından ele geçirilemez. Siz de 0 güvenli online otobüs bileti için sitemizi tercih etmelisiniz.

 

Çayırağası Otobüs Biletleri

Çayırağası otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kilis - Adana 30 TL
Gaziantep - Adana 22 TL
Kilis - Osmaniye 22 TL
Adana - Gaziantep 25 TL
Adana - Konya 50 TL

TANITIM VİDEOSU