Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm Hakkındaki Bilgiler

Firma sektörde geçirdiği 60 yılın her yeni yılında kendine bir şeyler katıp geliştirmiştir. Bu durum müşterilerin istek ve önerileri doğrultusunda her geçen gün artarak devam etmektedir. Firma günümüzde 3 farklı markada çok sayıda otobüsü bulunmaktadır. Bu markalar; Mercedes travego, Mega man ve Mega fortuna olarak sayılabilir. 

Müşteriler İçin Tüm Ayrıntılara Dikkat Ediliyor

Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti alan seyahat severler firmanın tecrübesi ile kazandığı engin bilgilerin ulaşım konforuna yansımasını yaşamaktadır. Firmanın seyahatlerde genellikle muavin ve iki kaptan sürücü hazır olarak bekletilmektedir. Sürücüler günlük sürüş saatlerine uyarak güvenli bir seyahat yapmaktadırlar. Günlük araç sürme saatleri sonuna gelen sürücüler diğer kaptan ile değişmektedir. Muavin görevlisi araç temizliği ve müşteri hizmetlerinden sorumludur. Seyahat sürecinde görevlileri çağırıp isteklerinizi iletebilirsiniz. Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti sahibi bireyler aynı zamanda firma filosunda çalışan güler yüzlü personel ile ağırlanmaktadır. Firma için müşteri memnuniyeti esastır.

Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti alıp uzun bir seyahat gerçekleştiren konuklar için belirli saat aralıklarında yemek ve ihtiyaç molası verilmektedir. Otobüsü sürek kaptan sürücülerin mola verdikleri dinlenme tesisleri her kara yolu için belirlenmiştir. Dinlenme ve yemek tesisleri mola verilen bölgenin en seçkin ve temiz tesislerdir. Tesislerde mevcut olan yemek seçenekleri ve tuvalet ve diğer alanlardaki hijyen göz kamaştıracak konumdadır. Mola öncesi sonrası ve seyahat sürecinde olan tüm iniş binişlerde muavin görevlileri yolcuların araç içindeki yerlerini alıp almadıklarını kontrol etmektedir. Konukların yolculuk hali dolayısı ile uyku veya herhangi bir dalmadan gerekli önlemler kaynaklı bir sorun oluşmaması için gerekli önemler alınmıştır.

Firmanın 3 tip bilet alma şekli vardır. Bunlar; fiziksel şubeler, internet ve telefon olarak sayılabilir. Teknoloji çağının içinde bulunduğumuz şu zamanlarda insanlar internetten güvenle alı veriş yapmanın yollarını aramaktadır. Diyarbakır Barış Turizm bilet al internet butonunu kullanan tüm müşteriler memnun olarak alış verişlerini sağlamaktadırlar. Firma alışverişlerinde banka bilgilerinin gizlenmesi için çok çeşitli güvenlik bariyerleri uygulanmaktadır. Web sitesi üzerinden Diyarbakır Barış Turizm bilet al işlemini gerçekleştiren misafirler birçok güvenlik sorusu ile karşılaşmaktadırlar. Bu sorular bilgilerinizin başka ellere geçmemesi için konulan bazı önlemlerdir.

TANITIM VİDEOSU