Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti

Elazığ Hazar Turizm Hakkındaki Bilgiler

Elazığ Hazar turizm, İstanbul - Elazığ arası seferler düzenleyen kaliteli otobüs firmalarından bir tanesidir. Firmanın en önemli özelliği çok uzun süredir hizmet veriyor oluşudur. Elazığ Hazar turizm otobüs bileti satışlarına 1967 gibi çok eski tarihlerde başlamıştır. O dönemlerden bugünlere kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Hazar turizm, güvenle gerçekleştirdiği yolculukları sayesinde en çok talep gören otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Uzun yolculuklarda birçok kişinin dikkat ettiği ilk nokta güvenlik ve güvenilirlik olmaktadır.

Elazığ’a yapılan yolculuklarda kullanılan güzergâhtaki yollar özellikle kış aylarında tehlike içerebilmektedir. Hazar turizm bu konuda her türlü önlemi alarak yolcularına güvenli bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Elazığ yollarında oluşabilecek kayganlaşmalar ya da buzlanmalar Hazar turizm otobüslerine etki etmemektedir. Özel fren sistemleri ile güvenli bir yolculuk imkânı sağlamaktadır. Otobüslerin fren sistemleri kadar iç kısmının konforu ve kalitesi de son derece önemli olmaktadır. Hazar turizm otobüslerinin iç kısmı yazları serin kışları sıcak tutularak ideal sıcaklıklara ayarlanmaktadır. Bunun yanı sıra mümkün olduğu kadar geniş olan iç mekân koltukları sayesinde rahatlıkla yolculuk edebilmek mümkün olmaktadır.

Elazığ Hazar Turizm ile Otobüs Yolculuğu Hizmetleri

Elazığ Hazar turizm ile yolculuk eden yolcuların faydalanabileceği çeşitli imkânlar bulunmaktadır. Bu imkânlar yolcuların yolculuktan en memnun şekilde ayrılmaları için tasarlanmıştır. Bunlardan imkânlardan ilki çocuklu aileler için oluşturulmuştur. Çocuklu ailelerin sıkıntı yaşamadan yolculuk edebilmeleri için her türlü imkân sağlanmaya çalışılmaktadır. Bunun dışında refakatçisiz çocuk imkânıyla birçok otobüs firmasından ayrılan Hazar turizmde 7 yaşından büyük çocukların refakatçisiz yolculuk etmelerine izin verilmektedir. Bu noktada sorumluluk alan Hazar turizm, çocukları güvenle gitmeleri gereken yerlere ulaştırmaktadır. Elazığ Hazar turizm otobüs bileti satın alındığında faydalanılabilecek bir başka imkân ise servis hizmetidir.

Türkiye’nin çoğu bölgesinde servis hizmeti bulunduran Hazar turizm sayesinde gidilecek olan merkezlere kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Elazığ hazar turizm otobüs bileti satışları oldukça talep görmektedir. Bunun başlıca sebeplerinden biride Hazar turizme ait olan özel tesislerdir. Bu tesislere Hazar turizm yolcularına özel birçok imkân tanınmaktadır. Tüm yolcular rahat bir şekilde dinlenerek ve temel ihtiyaçlarını gidererek yolculuklarına devam edebilmektedirler. Bu sayede kalitesiz tesislerde duraklama zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Hazar turizmin tercih edilme sebeplerinden biride yolculuk esnasında yolculara sunulan imkânlardır. Yolculuk esnasında yolcunun isteği kadar çay, kahve ve yiyecek servisi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra televizyon ve internet hizmeti ile yolculara en kaliteli yolculuk hizmetleri bir arada sunulmaktadır.

Elazığ Hazar Turizm ile Nasıl Bilet Alınır?

Elazığ Hazar turizm güvenle ve herhangi bir endişeye düşülmeden bilet alınabilecek güvenilir firmalardan biridir. Uzun süre hizmet veriyor olması bunun en önemli kanıtlarından biri olmaktadır. Elazığ Hazar turizm bilet al denince akla Türkiye’nin her yerinde bulunan satış şubeleri gelmektedir. Elazığ Hazar turizm bilet al satış noktaları, Türkiye’deki birçok yerde kolaylıkla bulunabilmektedir. Özellikle Elazığ’da ve İstanbul’da birçok şubesi bulunan Elazığ Hazar turizm satış noktaları, Ankara, Bursa gibi farklı şehirlerde de kolaylıkla bulunabilmektedir. Elazığ Hazar turizm bilet al konusunda sadece satış noktaları ile satış yapmamaktadır.

Otogarlara gidip şubelerde bilet seçmekle uğraşmak istemeyenlerin yöneldiği ilk seçenek internetten yapılan online bilet satışları olmaktadır. Kredi kartı olan herkes Elazığ Hazar turizm’in kendi sitesinden güvenle koltuk seçimi yapabilmektedir. Bu sayede evden çıkılmasına gerek kalmadan pratik ve kolay bir şekilde istenilen sayıda bilet alınabilmektedir. Bilet satışlarında çeşitli koşullara bağlı olarak indirimler yapılabilmektedir. Küçük çocuklara ve engelli yolculara %50 indirim yapılmaktadır.

 

Elazığ Hazar Otobüs Biletleri

Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Elazığ 62 TL
Ankara - Malatya 54 TL
Elazığ - Ankara 65 TL
Elazığ - Kayseri 45 TL
Elazığ - Kırşehir 55 TL

TANITIM VİDEOSU