Erbaa Seyahat Otobüs Bileti

Erbaa Seyahat Hakkındaki Bilgiler

Erbaa Seyahat, Tokat'ın Erbaa ilçesinde bulunan girişimciler tarafından kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Firma, müşterilerine Tokat'ın Erbaa ilçesinde ki Güzelyurt Mahallesi, Gazi Bulvarı, 38/1 numaralı ana merkezinde ve Türkiye'nin 32 ayrı noktasında bulunan ofisleri ile Erbaa seyahat otobüs bileti temini konusunda hizmet vermektedir. Erbaa Seyahat, Mercedes markalı 14 yolcu taşıma aracından oluşan filosu ve hizmet personeli ile birlikte sadece Tokat'a değil aynı zamanda pek çok farklı il ve ilçeye taşımada da hizmet veren bir firma olmaktadır. Aynı zamanda firmanın araç filosunda 2+1 olarak tabir edilen, ferah yolcu otobüsleri de bulunmaktadır.

Erbaa Seyahat Hizmetleri

 Firma müşterilerine sunmuş olduğu Erbaa Card sayesinde Tokat-Türkiye veya Türkiye-Türkiye arası yapılacak yolculuklarda çeşitli promosyonlar ile indirimli olarak Erbaa seyahat otobüs bileti almak mümkündür. Non-Stop olarak yapılan pek çok yolculuk sayesinde firma, müşterilerine daha hızlı bir yolculuk imkanını sunmaktadır. Aynı zamanda Erbaa Seyahat'in tüm araçlarında uydu sistemi, ücretsiz internet, MP3 müzik multimedyası gibi hizmetler bulunmaktadır. Yolcu sigortası, hız sınırlaması, sıcak ve soğuk ikramlar da Erbaa Seyahat'in müşterilerine sunduğu ücretsiz hizmetlerdir. Kendisine ait konaklama tesisi bulunmayan firma tüm yolculuklarında uygun alanlarda mola vererek, yolcularının temel ihtiyaçlarını sağlamasına imkan vermektedir.

Erbaa Seyahat Seferleri

Erbaa Seyahat, Düzce, İzmit, Bolu, İstanbul, Samsun, Çorum, Tokat, Samsun ve Sakarya geneline seferler düzenlemektedir. Bu anlamda düzenlenen seferlere katılmak ve bilet almak için Erbaa seyahat bilet al butonu ile güven içerisinde biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Tüm illerde Erbaa seyahat bilet al butonu ile alacağınız biletlerin çıktısını alarak güven içerisinde seyahatinize devam edebilirsiniz.

 

Erbaa Seyahat Otobüs Biletleri

Erbaa Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Samsun - Ladik 10 TL
Samsun - Taşova 15 TL
Suluova - İzmit 60 TL
Suluova - İstanbul 60 TL
İzmit - Suluova 60 TL

TANITIM VİDEOSU