Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm Hakkındaki Bilgiler

Es turizm ile yollarda güven koltukta konfor yaşamak isteyenler firmamızı hiç tereddüt etmeden tercih etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar trafik kurallarına azami özen gösteren şoförlerimiz ile güvenle yolculuğun keyfini yaşatmaktayız. Es turizm otobüs bileti alan yolcularımızla birlikte seyahat eden servis elemanlarımız ve hizmet personelimiz ile bir bütün olan tüm otobüs ekibimiz yolcularımızın rahat ve güvenli yolculuklar yapabilmeleri için çalışmaktadır.

Yolculuk Sırasında İkram Var mı?

Tüm yolcularımızın ekstra istekleri dışında belirli periyotlarla ikram servisleri yapılmaktadır. Bu ikramlar tamamken firmamızın değerli müşterilerimize ücretsiz ikramıdır. Uzun yolculuklarda misafirlerimizin sıkılmaması için koltuk arkalarındaki ekranlardan televizyon seyretmeleri için sitem mevcuttur.

Otobüs İçinde WIFI Bağlantısı Var mı?

Firma olarak yolcularımızın güvenliğini sağlamanın yanında rahat edebilmeleri için tüm olanaklarımızı kullanmaktayız. Es turizm otobüs bileti alan tüm yolcularımız ücretsiz internet yayınına WIFI bağlantısı sağlayarak tüm sosyal ağlara giriş yapabilirler.

Online Bilet Hizmeti Var mı?

Yolculuklarınızda istediğiniz koltuğu seçerek rahat yolculuk yapabilmeniz için online es turizm bilet al seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İnternet aracılığı ile web sitesi ziyaretinde bulunan müşterilerimiz sorunsuz bir şekilde istedikleri tarih aralığında online bilet alabilirler. Önceden rezervasyon yaparak yerinizi ayırtabilirsiniz. Ayrıca internet sayfamızda yer alan es turizm bilet al sekmesinden yararlanarak kredi kartı ödemesi yaparak biletinizi acente veya terminallere uğramadan temin edebilirsiniz. Bu tür bilet alımlarında birçok kampanyalardan da yararlanmam fırsatı bulabilirsiniz.

 

Es Turizm Otobüs Biletleri

Es Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Kırıkkale 10 TL
Kırıkkale - Ankara 10 TL
Ankara - Afyonkarahisar 31 TL
Kırıkkale - Afyonkarahisar 50 TL
Turgutlu - Ankara 40 TL

TANITIM VİDEOSU