Esadaş Otobüs Bileti

Esadaş Hakkındaki Bilgiler

Esadaş Turizm Otobüs Bileti firması 1983 yılında kurulan köklü bir otobüs firmasıdır. Teknolojiyi yakından takip ederek hem hizmetlerinin kalitesini hem de otobüslerinin modernliğini çağımız teknolojisine uydurmayı başarmıştır. Bu çalışmaları ile hem yurt içi hem de yurt dışı karayolu taşımacılık sisteminin en iyi yerlere gelmesinde pay sahibi olmuştur.

Yolculukta güvenlik, yolculuk kalitesinde süreklilik ve verdiği hizmetlerde yenilik amacı taşıyan esadaş turizm otobüs bileti firması bu amaçlarını kısa zamanda başarmıştır. Kendini geliştirmesi ile Türkiye’nin her yerine giden geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Yüksek standartlı ve kaliteli 200’e yakın otobüsü bulunan esadaş turizm, yılda ortalama olarak iki buçuk milyon yolcu taşıyabilme kapasitesine sahiptir.

Esadaş turizm otobüs bileti firması, otobüs işletmeciliği işini yalnızca bir taşımacılık sistemi olarak görmemektedir. Taşımacılık işini sistemli bir şekilde planlayarak ve bunu hayata geçirerek satış hizmetlerinde, yolculuk hizmetlerinde, konaklama hizmetlerinde, kalkış hizmetlerinde ve varış hizmetlerinde bir bütünlük sağlamaktadır.

 Vazgeçemedikleri ilkeleri güven ve kalite olan esadaş turizm otobüs bileti firması hizmet planlaması da yaparak bu planlamalarını müşteri odaklı yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığında en iyi olma hedefindeki esadaş turizm bu anlamda hizmet, kalite ve yaşam tarzında sürekli olarak yeniliğin gerekliliğini savunmaktadır. Müşterilerini her ne koşulda olursa olsun memnun etmek çabasıyla çalışanlarının motivasyonunu ve mutluluğu sağlamaktadır. Çünkü çalışanların verdiği kaliteli ve ilgili hizmet müşterilerin memnun olmasında ve esadaş turizm firmasını tercih etmesinde etkilidir. Esadaş turizm firması olarak üstlenilen misyon, yolcuları güvenli ve konforlu bir yolculuk ile gitmek istedikleri yere ulaştırmaktır. Esadaş turizm firmasının vizyonu ise, ulaştırma sektöründe en iyisi olabilmek adına disiplini ön planda tutarak yenilikçi ve kaliteli hizmetinden ödün vermemektir.

ESADAŞ TURİZM FİRMASININ SUNDUĞU HİZMETLER

Her türlü konforun düşünüldüğü esadaş turizm bilet al kampanyası ile bilet alıp yolculuk ettiğinizde firmaya ait esadaş turizm konaklama tesisleri hizmetinden yararlanma imkânı tanımaktadır. Esadaş turizm her anlamda firma ve otobüs bileti ile ilgili bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için 444 00 25 numaralı çağrı merkezini kurarak yolcularına bu anlamda kaliteli hizmet vermektedir. Bilet fiyatlarını sormak, seferler ve sefer saatleri ile ilgili bilgi almak, aldığınız bileti iptal etmek ve buna benzer hem firma ile alakalı hem de otobüs seferleri hizmetleri ile alakalı her türlü bilgiyi esadaş çağrı merkezini 7 / 24 arayarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca kurduğu kaliteli internet sitesi sayesinde esadaş turizm bilet al kısa yolundan internetten biletinizi kolayca alabilme imkânı sunmaktadır. Bununla beraber yine internetten firmanın bütün seferleri ve sefer saatleri ile ilgili bilgi alarak biletinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Firmanın avantajlarından biri olan Esadaş club kart ile avantajlı seyahat imkânı tanınmaktadır. Esadaş club kart ile indirimli bilet alabilir veya uygulanan kampanyalardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Esadaş club kartı firmanın yazıhanelerinden alabileceğiniz gibi internet sitesinden de üyelik oluşturarak esadaş club kart sahibi olabilirsiniz.

Firmanın sunduğu bir diğer hizmet ise, yolcu yakınları için düzenlenmiştir. Firma ile seyahat eden yolculara yakınları ulaşamadığında internet sitesine koyulan yolcum nerede hizmeti ile yakınlarının bindiği otobüsün sefer bilgilerini girerek otobüsün o an nerede olduğu bilgilisine ulaşabilmektedirler. Firma ayrıca esadaş otel ile yolcularına konaklama hizmeti de vermektedir. Yolculuğunu konaklayarak ve gezerek geçirmek isteyen yolculara özel esadaş oteli konforlu yataklarıyla hizmet vermektedir.

En genç filo ağına sahip firmalardan biri olan esadaş turizm 2 + 1 şeklindeki rahat otobüsleri ile en konforlu seyahat imkânı vermektedir. Bu nedenle esadaş turizm firmasından bilet alırken hiçbir şekilde tereddüt yaşanmamalıdır. Kaliteli ve rahat yolculuk uygun fiyatlarla esadaş firması tarafından sağlanmaktadır.

 

Esadaş Turizm Otobüs Biletleri

Esadaş Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Erzurum - Erzincan 20 TL
Erzincan - Ankara 60 TL
Tercan - Ankara 66 TL
Erzurum - Ankara 80 TL
Ankara - Erzincan 70 TL

TANITIM VİDEOSU