Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti

Fındıkkale Turizm Hakkındaki Bilgiler

Karadeniz sahil yolculuklarında Fındıkkale turizm hep sizin yanınızda. Çünkü biz firma olarak Karadeniz sahilinin her karış yolunu ezbere biliriz. Şoförlerimizin azami trafik kurallarına uyumu ve personelimizin gayretli çalışmaları sayesinde bu güne kadar web sitesi yorumlarında olumsuzlukla karşılaşmadık en küçük olumsuz nitelikli yorum ise firmamızın daha mükemmele ulaşmasında destek sağlayan hususlar olmaktadır. fındıkkale turizm otobüs bileti alan tüm yolcular bizim misafirimizdir. En kısa mesafeden ne uzak mesafeye yaptığınız yolculuklarınız sonsuz ikramlar ile sizlerin sıkılmanıza engel olmaktayız.

Otobüslerde WIFI Var mı?

Seyahatlerinizi bizimle yapmak için aldığınız fındıkkale turizm otobüs bileti sayesinde otobüs içinde sunulan her türlü kolaylıktan ve ikramdan yararlanmam hakkını elde etmektesiniz. Yol boyunca baz istasyonlarının bağlantı sağladığı alanlar içinde kesintisiz internet hizmetinden WIFI bağlantısı ile faydalanabilirsiniz.

Otobüslerde Yiyecek Servisi Var mı?

Seyahatlerinizde belirli zaman aralıkları ile yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır. Bu servislerin yanında ayrıca kek ve kolonya servisi yapılmaktadır. Bütün bu hizmetlerden yararlanmak için web sitesi ziyaretlerinizde fındıkkale turizm bilet al seçeneğini tıklayarak sahip olacağınız hakları da öğrene bilirsiniz.

Seyahat sigortası yapılıyor mu?

Firmamızın online bilet satışı yapılan web sitesi sayfalarına girerek ve ya acentelerden bilet alan her yolcumuz ferdi koltuk sigortası le hayat sigortası kapsamına alınmaktadır. Bunun için biletlerin internetten fındıkkale turizm bilet al seçeneğinden veya acentelerden alınmış olması fark etmemektedir. Her yolcumuz bizlerin misafiri olduğu kadar emanetidir.

 

Fındıkkale Otobüs Biletleri

Fındıkkale otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Fatsa - Çarşamba 15 TL
Ankara - Kavak 40 TL
Ankara - Perşembe (Ordu) 54 TL
Bulancak - Çorum 42 TL
Piraziz - İstanbul 77 TL

TANITIM VİDEOSU