Güney Akdeniz Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Hakkındaki Bilgiler

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti satışlarına 1974 yılında başlamıştır. Merkezi Antalya olan firma 2002 yılına kadar Akdeniz Seyahat olarak devam etmiş 2002 yılında Güney Akdeniz Seyahat olarak ismi değişmiştir. Yine 2002 yılında geliştirdiği otobüs filosu ile Adana’ya kadar yapılan seferleri Hatay’a kadar yapmaya başlamıştır.

Şu an 95 tane otobüs ile günlük olarak Adana, Ankara, Hatay, Alanya ve Gazipaşa hatlarında 50’den fazla sefer düzenleyerek hizmet ağını genişletmiştir. Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti almak çok kolaydır. Bunun için firmanın şubelerinden, internet sitesinden ve müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

İnternet şubesinden online bilet almak için siteye girerek üye olarak veya üye olmadan online işlemler menüsü tıklanır ve Güney Akdeniz Seyahat bilet al yazısı tıklanarak sefer bilgileri seçilir ve ekrana o seferdeki otobüsün oturuluş şekli verilir ve seçim yapmanız istenir. Seçime karar verip aldığınız bileti ise otobüse binmek için gittiğiniz yerdeki firmadan alabilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs İçi Hizmetler

Güney Akdeniz Seyahat bilet al kampanyaları yaparak daha çok müşteriye ulaşmak amacı taşımaktadır. Seyri sefa sloganı ile hareket eden firma seyahat esnasında en kaliteli hizmetleri sunmak için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Kurulduğu tarihten itibaren Antalya’nın ilk ve tek firması olarak hizmetlerine aynı kalitede devam etmektedir.

Otobüs içindeki koltuklar daha rahat ve konforlu olması açısından 2+1 şeklinde üretilmiştir. Bu sayede eski sıkışık otobüslerdeki konforsuz yolculuklara son verilmiştir. Koltukların arka kısmına yerleştirilen küçük televizyonlar ile yolculuk boyunca canlı TV, film, müzik ve oyun gibi eğlenceli hizmetler vermektedir.

Yolculuk esnasında su, yiyecek ve içecek servisleri de sık sık yapılmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen Güney Akdeniz Seyahat firması gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek firmalardandır.

 

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Biletleri

Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Alanya 20 TL
Alanya - Antalya 22 TL
Gazipaşa - Antalya 28 TL
Adana - Aydıncık (Mersin) 40 TL
Gazipaşa - Manavgat 17 TL

TANITIM VİDEOSU