Hedef Turizm Otobüs Bileti

Hedef Turizm Hakkındaki Bilgiler

Sivas merkezli olarak kurulan bir turizm firması olan Hedef Turizm, çoğunlukla yerel bölgelerde hizmet vermektedir. Firmanın genel müdürlüğü Sivas'ta bulunmaktadır. Yenilikçi uygulamaları yakından takip eden ve müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunmayı hedefleyen firmadan hedef turizm bilet al seçeneğini kullanarak, internet üzerinden kolay bir şekilde biletinizi edinebilirsiniz.

Hedef Turizm Seferleri

Genel olarak Sivas- Kayseri arasında vermiş olduğu seyahat hizmetleriyle bilinen Hedef Turizm, Sivas'tan Kayseri'ye her gün belirli saatlerde sefer düzenlemektedir. Kayseri'den Sivas istikametine de aynı şekilde internet sitesinde belirtilen saatler arasında sefer yapmaktadır. Bu seferler sırasında Gemerek ve Şarkışla gibi çeşitli ilçelere de yolcu taşıma hizmeti sunan firma, bazı çevre illere de sefer düzenleyebilmektedir. Ankara, Yozgat, Sivas ve Kayseri hizmet verilen çevre iller arasında yer almaktadır. Bu ilerin bazı ilçelerine de yolculuk hizmeti verilmektedir.

Uygun Fiyatlı Yolculuk

Hem uygun fiyatlarla hem de kaliteli bir yolculuk için hedef turizm otobüs bileti alabilirsiniz. Hizmet vermiş olduğu bölgelere seyahat edecekseniz, güvenle Hedef Turizm'i tercih edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla alacağınız biletlerle çok uygun fiyatlara kaliteli yolculuk yapabilirsiniz.

 

Hedef Turizm Otobüs Biletleri

Hedef Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Yeniçubuk - Kayseri 15 TL
Sivas - Kayseri 24 TL
Yeniçubuk - Sivas 20 TL
Sivas - Yeniçubuk 20 TL
Kayseri - Sivas 25 TL

TANITIM VİDEOSU