İzmir Turizm Otobüs Bileti

İzmir Turizm Hakkındaki Bilgiler

İzmir turizm senelerdir Türkiye'nin çeşitli şehir, ilçe ve bölgelerine başarılı bir şekilde seyahatler gerçekleştiren firmadır. Firma İzmir şehri kökenlidir. İzmir orijinli seyahat firmalarının sayısı çok değildir. Şirket alanında ender firmalardan biridir. Firmaya; Türkiye ulaştırma bakanlığı kara ulaştırması genel müdürlüğü tarafından 2009 yılında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yetki belgesi (D1 belgesi) verilmiştir. Ayrı aynı kurum tarafından 2010 yılında yurt içi yolcu taşımacılığı için acentelik yapmak üzere yetki belgesi (F1 belgesi) verilmiştir. Şirketin aynı zamanda tüm seferlerinin zaman çizelgesi bilgileri Ulaştırma Bakanlığı İzmir Müdürlüğüne aktarılmıştır. Firmanın ambleminin yazımında koyu mavi ton kullanılmıştır.

Okunaklı bir yazı stili kullanılmıştır. Firma otobüslerinin üzerinde İzmir ilinde bulunan ünlü saat kulesi figürü bulunmaktadır. İzmir saat kulesi Şehrin kalbinde yer alan ve İzmir'in simgesi konumdaki bir anıttır. Firma bu simge ile Ülkemizin her yanına yayılan otobüs seyahatleri ile İzmir'i temsil ettiğini göstermektedir. Firma sitesinde yol durumu ve İzmir bölgesinin 5 günlük ayrıntılı hava durumu bilgilerine yer verilmiştir. Sitenin haberler kısmında ise; firma hakkında son bilgiler, indirim kampanyaları, geliştirilen son seyahat detayları ve İzmir turizm otobüs bileti alacak ziyaretçilerin kazanacakları ayrıcalıklı imkânlar gibi birçok bilgi dakikalar içinde geçmektedir. Sitede ayrıca İzmir turizm bilet al hizmeti internet üzerinden de verilmektedir

İzmir Turizm'in Müşterine Özel Hizmet Detayları

Otobüs firması; Türkiye'nin birçok bölgesinde seyahat hizmeti vermektedir. Seyahat edilen bazı bölgeler; Afyon, Alanya, Akhisar, Ankara, Antalya, Ayrancılar, Bayındır, Bodrum, Bursa - 1 -, Bursa - 2 -, Denizli, Gebze İstanbul (Avrupa), İstanbul (Anadolu), İzmir, Kuşadası, Manavgat, Manisa, Milas, Mustafa Kemal, Nazilli, Orhangazi, Ödemiş, Nazilli, Salihli, Selçuki Serik, Söke, Tire, Torbalı ve Turgutlu olarak sayılabilir. İzmir Turizm otobüs bileti alan misafirlerine firma; ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Seyahat süresince host ve hostest görevliler sizin istekleriniz için hazır olmaktadır. İsteklerinizi belirtmek üzere her koltuğun üzerinde bulunan servis çağırma düğmesi bulunmaktadır. Bu tuş ile görevlilere her koltuğa özel bir sinyal gitmektedir. Görevliler belirli saat aralıklarında seyahat severlere yiyecek içecek servis hizmeti sunmaktadır. Servisler için açık büfe hizmeti de sunulmaktadır. Servis zamanları dışında da ziyaretçiler istediklerinde görevlileri çağırıp yiyecek içecek isteğinde bulunabilirler. Serviste müşterilere sunulan tüm ürünler ülkemizin güvenilir markalarına aittir. İçecek seçenekleri arasında hem sıcak hem soğuk ürünler mevcuttur. Müşteriler istekleri doğrultusuna istedikleri ürüne karar vermektedir. Otobüste yine belirli aralıklar ile su servisi de yapılmaktadır.

İzmir Turizmde görev yapan tüm sürücüler gerekli belgelere sahip uzman personellerdir. Seyahat anında ziyaretçiler sürüşten kaynaklanan sorunlar yaşamaktadır. İzmir turizm otobüs bileti alan misafirler kendilerini evlerindeki rahatlıkta hissetmektedir. Otobüs koltuklarının arkasında bulunan televizyon hizmeti sayesinde müşteriler istedikleri kanalı izleme fırsatına erişmektedirler. Bu hizmet araç üzerinde bulunan uydu alıcı sistem ile gerçekleştirilmektedir. Televizyon hizmetinin yanı sıra bazı oyunlar ve usb uygulamaları da sağlanmaktadır.

Seyahatte Güven Esastır

İzmir turizmin bu ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireyler internet sitesi üzerinden  İzmir turizm bilet al hizmetine erişmektedir. İnternet sitesi üzerinden alınan otobüs biletleri birçok güvenlik bariyerleri ile denetlenmektedir. Bu denetlemeler ile kişisel bilgileriniz ve banka numaraları kötü emellerin eline geçmesi engellenmektedir. Evinizde oturarak istediğiniz koltuğu bilgisayarınız karşısından seçebilirsiniz.

Türkiye'nin dört bir yanına yapacağınız seyahatlerinizde iç rahatlığı ile Balıkesir Turizm internet sitesini kullanabilirsiniz. Sitede ödeme yapmadan hemen önce bazı güvenlik uyarıları yapılmaktadır. Site ziyaretçileri için hiç bir önlemden kaçınılmamıştır. Firma için İzmir turizm bilet al hizmetini kullanan seyahat severlerin bilgilerini korumak elzem bir konudur. Seyahat severler sitedeki güvenlik uyarılarına uyarak işlemlerini gerçekleştirdikleri sürece sorunsuz bir alış veriş yaşayacaklardır.

 

İzmir Turizm Otobüs Biletleri

İzmir Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ödemiş - İzmir 15 TL
Afyonkarahisar - Ankara 33 TL
Bursa - İzmir 38 TL
Bursa - Ödemiş 48 TL
İzmir - İstanbul 65 TL

TANITIM VİDEOSU