Kargı Turizm Otobüs Bileti

Kargı Turizm Hakkındaki Bilgiler

Orta Karadeniz ve İç Anadolu bölgesinin lider taşımacılık firmalarından birisi olan Çorum kargı Turizm sizleri sevdiklerinize kavuşturuyor. Çorum üzerinden ülkemizin önemli şehirlerine günlük seferler düzenleyen Çorum Kargı Turizm deneyimli kaptan şoförleri ve güler yüzlü muavinleri ile her zaman sizlere kaliteli hizmet sunuyor.

Çorum Kargı Turizm Hizmetleri

Çorum Kargı Turizm; Çorum'dan hareket eden ve İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Diyarbakır, Erzurum, Samsun, Antalya, Bursa başta olmak üzere ülkemizin pek çok iline otobüs seferi düzenleyen hizmeti ile ön planda yer almaktadır. Son model otobüsleri ile konforlu bir seyahat imkanı sunan Çorum Kargı Turizm; sefer esnasında her koltukta bulunan portatif tv üniteleri sayesinde eğlenceli bir yolculuk sunar. Aynı zamanda ücretsiz wifi hizmeti bulunan Çorum Kargı turizm otobüslerinde sosyal medya ve internet ile olan irtibatınız asla kesilmez.

Ekonomik Fiyat Seçenekleri

Çorum kargı turizm otobüs bileti fiyatları diğer otobüs firmalarına göre daha ekonomik seviyededir. Çorum kargı turizm otobüs bileti gerek yetkili Çorum kargı Turizm yazıhanelerinden ve gerekse internet üzerinden online satış sistemi aracılığı ile kolayca temin edilebilmektedir.

İnternet üzerinde Çorum kargı turizm bilet al şeklinde yapacağınız aramalar neticesinde erişebileceğiniz online satış sistemi üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile anında otobüs bileti alabilme imkanınız bulunmaktadır. Sistem üzerinden Çorum kargı turizm bilet al işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 3d güvenlik sistemleri ile korunan sistemde bilet alarak yorulmadan seyahatlerinizi organize edebilirsiniz.

 

Kargı Turizm Otobüs Biletleri

Kargı Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Düzce - Çorum 58 TL
Gebze - Çorum 58 TL
Harem - Çorum 58 TL
Çorum - Bolu 56 TL
Çorum - Düzce 60 TL

TANITIM VİDEOSU