Kent Turizm Otobüs Bileti

Kent Turizm Hakkındaki Bilgiler

Takvim yaprakları 1955 tarihini gösterirken, şehirlerarası güvenli ve hızlı yolculuk yapmak isteyen müşterilerine Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar vasıtası ile münferit yolcu taşıma hizmetlerini vermeye başlamış olan Kent Turizm kurucuları, takvim yaprakları 1965'i gösterirken şirket haline dönüşmüştür.

Takvim yaprakları 1970'li yılları gösterirken Anadolu Turizm ismini altında yolcu taşımacılık hizmetlerini sürdürmeye devam etmişlerdir. Çok ortaklı bir şirket olarak faaliyetlerini 10 yıl devren sürdüren şirket daha sonra günümüzdeki Kent Turizm olarak kendi adını kullanarak 1980 yılının başında yolcu taşımacılık faaliyetlerini yenden sürdürmüştür.

Kent Turizm seferleri Kayseri merkezli olarak gerçekleştirilmektedir. Yolcu taşıma seferleri başta İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Adana, Antalya olmak üzere Türkiye'nin 45 farklı şehrine ve de çok sayıda ilçesine yolcu taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Kent Turizm Otobüs Firmasının Seferleri

Konforlu, güvenli, uygun fiyatlı Kent turizm otobüs bileti almak ve keyifli bir yolculuk yapmak isteyen tüm şehirlerarası yolcularına mümkün olan en iyi hizmeti sağlamak için faaliyetlerini sürdürmekte olan Kent Turizm Şehirler Arası Otobüs Seferleri düzenlemekte olan firmanın seferlerinin listesi;

Turgutlu- Ankara istikametlerinde yolculuk yapmak isteyenler için en mükemmel şehirler ve ilçeler arası yolculuk için ve uygun fiyatlı, güvenli Kent turizm otobüs bileti için doğru tercih Kent Turizm olacaktır.

Güvenle Bilet Alacağınız Doğru Adres Kent Turizm

Şehirlerarası yolculukta konfor, hizmet kalitesi, güvenli yolculuk ve güvenirlilik her zaman büyük önem taşır. Sizi gitmek istediğiniz yere en güvenli ve konforlu şekilde taşımak için her türlü imkânı seferber etmiş bir firma olan Kent Turizm'den güvenle ve uygun fiyata Kent turizm otobüs bileti her zaman alabilirsiniz. Şehirlerarası yolculuklar uzun olduğu için konforun gerekli düzeyde sağlanmadığı araçlarda oldukça zorlu bir duruma dönüşebilmektedir. Kent Turizm her zaman yolcularının güvenliğini ve konforunu maksimum seviyede sağlayan son teknolojik donanıma sahip otobüsleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Kent Turizm firmasından bilet almak isteyenler internet üzerinden de kolaylıkla bilet satın alabilmektedirler.

Üstelik online bilet alma işlemlerini son derece hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde alabilme imkanını tüm müşterilerine sunmaktadır. Kent turizm bilet al mutlu ol. Şehirlerarası kaliteli bir yolculuk yapmak ve güvenli bir şekilde online Kent turizm bilet al, gönül rahatlığı içerisinde Kent Turizm bilet alımı gerçekleştirebilirler. Online bilet alımlarda koltuk seçimi, yolculuk saati seçimi ve uygun fiyatlı bilet tercihleri yapabilme olanağına sahiptirler. Güvenli yolculuk kadar güvenli bilet alımı gerçekleştirmek isteyenler Kent Turizm otobüs şirketini tercih ediyor. Sizlerde yolculuklarınızda konfor, kalite ve mükemmellik arıyorsanız tercih edebileceğiniz firma belli.

Yolculukta maksimum konforu tercih edenler, online bilet alımlarında güvenli adres arayanlar için Kent turizm tercih edilebilecek en iyi tercihi oluşturmaktadır. Kent turizm bilet al güvenle yolculuk yap.

Kent Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Kent Turizm otobüs bileti fiyatları, iletişim ve telefon numaraları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - Harem 35 TL
Ankara - Bolu 37 TL
Ankara - İstanbul 37 TL
Ankara - Sakarya 37 TL
Ankara - Kocaeli 35 TL

TANITIM VİDEOSU