Lüks Batman Otobüs Bileti

Lüks Batman Hakkındaki Bilgiler

Lüks Batman Seyahat otobüs bileti ile hizmet veren firma 1996 yılında Gülçek ve Nayman aileleri tarafından kurulmuştur ancak faaliyetlerine 1997 yılının Nisan ayında başlamıştır. Lüks Batman Seyahat firmasının ana teması başarılı da olunsa sürekli ve devamlı olarak çalışmak ve daha da ileriye gitmektir. Lüks Batman Seyahat firması kurulduğundan bu zamana kadar Mercedes Benz otobüsleri ile yolculuk hizmeti vermektedir.

Lüks Batman Seyahat firmasının temel ilkesi ‘ Yolcumuz Misafirimizdir ‘ sloganıdır. Bu nedenle bütün yolcularına aynı kalitede hizmet vererek yolcularının rahat, konforlu güvenilir seyahat etmelerini sağlamaktadır. Kalite politikasını da ‘ her şey zamanında ‘ ilkesi ile yürüten Lüks Batman Seyahat firması hatasız hizmet vermektedir. Müşterilerinin beklentilerini daima karşılamak amacıyla teknolojik olarak sürekli kendini yenilemektedir.

LÜKS BATMAN SEYAHAT FİRMASI BİLET HİZMETLERİ

Firmanın lüks Batman seyahat bilet al hizmeti internetten bilet almak için kullanılan ve birçok yolcunun da kullanmayı tercih ettiği bir hizmettir. Bu sayede şubelere gitmeden bilet işlemlerinin hepsi siteden halledilmektedir. Ayrıca bilet iptali, bilet açığa alma gibi işlemlerde ek ücret kesilmeden yapılabilmektedir.

TANITIM VİDEOSU