Lüks Mersin Otobüs Bileti

Lüks Mersin Hakkındaki Bilgiler

Lüks Mersin otobüs bileti firması olarak 1989 yılında Mersin’de az sayıda araçla seyahat acenteliğine adım atmış köklü bir firmadır. Yaklaşık 30 yıldır hizmet veren Lüks Mersin firması Mersin’den Antalya, İzmir, Bursa, İstanbul ve Ankara yönüne seferler ile otobüs yolculuğuna başlasa da, kısa zamanda gelişerek Türkiye geneline sefer düzenleyen bir firmadır. Yenilik ve kalite hedefli olarak çalışmalarına ve faaliyetlerine devam eden Lüks Mersin Turizm, verdiği hizmetlerle takdir ve beğeni toplamaktadır.

LÜKS MERSİN TURİZMİN SAĞLAĞI HİZMETLER VE AVANTAJLAR

Lüks Mersin otobüs bileti almayı düşünen yolcular artık tereddüt etmeden Lüks Mersin firmasını tercih etmektedirler. Yolculuk esnasında yolcuların gidecekleri yere güvenli ve rahat gidebilmesi için her şey düşünülmüştür. Lüks Mersin firması için her şeyden önemli olan nokta yolcuların sağlıklı ve konforlu seyahat etmelerini sağlamaktır. Bu amaçla rahat koltuklu ve 2 + 1 şeklindeki araçlarında televizyon izleme, şarkı dinleme, film izleme ve yolu canlı olarak izleme imkânı sunmaktadır. Seyahat ederken gidilen güzergâhı ve yolu görmek, izlemek isteyen yolcular TV ekranından yol izlemeye basarak canlı olarak gidene kadar büyün yolları izleyebilir.

Yolculuğunu film izleyerek geçirmek isteyen yolcular ise birçok türde konulan çeşitli filmlerden birini seçerek rahatça izleyebilir. Bunlara ek olarak Lüks Mersin otobüs bileti alarak firmanın kaliteli otobüsleri ile yolculuğunu müzik dinleyip rahatlayarak geçirmek isteyenler de her türden ve her sanatçının yer aldığı müzik arşivinden seçim yaparak müzik dinleyebilir. Televizyonda dizisi olan, izlediği program olan veya haber kanallarını izlemek isteyenler içinde canlı TV hizmeti vardır. Bütün bunlar sıkıcı geldi derseniz kurulan değişik oyunlarla yolculuğunuzu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Tekli ve eşli oynanan çeşitli oyunların yer aldığı sistemden herhangi bir oyunu kesilmeden rahatça oynayabilirsiniz.

Bütün bu hizmetlerin yanında Lüks Mersin bilet al kampanyası ile bilet alarak firmada seyahat etmeyi tercih edenler, seyahat esnasında firmanın ücretsiz kablosuz ağı ile yolculuk boyunca internette gezinebilir, kesintisiz olarak bütün uygulamalara da girebilirler. Bütün bu hizmetler esnasında çayınızı yudumlamak, kahve ile rahatlamak veya diğer meşrubatlarla yolculuğunuza tat katmak isterseniz Lüks Mersin yiyecek – içecek servisi ile size bu imkânları sunmaktadır.

İçeceklerin yanına verilecek olan tatlı- tuzlu yiyeceklerden hangisini isterseniz seçebilir keyfinizi artırabilirsiniz. Koltuğunuzun üst kısmında yer alan bölmede bulunan düğmelerden birisi otobüste bulunan hostesi çağırmanız için koyulmuştur. Herhangi bir ihtiyacınız olduğunda o düğmeye basarak hostesten yardım ve bilgi alabilirsiniz. Lüks Mersin bilet al işlemleri firmanın şubelerinden yapılabilmektedir. Şubelere giderek sefer günleri ve saatleri, sefer güzergâhları ve bilet fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şubeler dışında cep telefonuna indirilecek Lüks Mersin programı ile uygulamada yer alan Lüks Mersin bilet al butonundan güvenli bir şekilde bilet işlemlerini halledebilirsiniz. Cep şube aracılığı ile hem bilet alabilir hem de alınan bileti iptal edebilirsiniz. Bileti istediğiniz zamanda rezerve ederek daha sonra alabilirsiniz. Firmanın internet şubesi aracılığı ile de bilet işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bilet alabilmeniz için birçok alternatif sunan Lüks Mersin firmasının bir diğer bilet alma seçeneği ise müşteri hizmetleridir. 444 00 12 numaralı telefon ile hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak firmanın güzergâhları, sefer günleri, sefer saatleri ve bilet ücretlerini öğrenerek bilet rezerve ve bilet iptali işlemlerini ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. 30 yıllık deneyimi ile kendini kanıtlayan bir firma olan Lüks Mersin otobüs firması güvenle tercih edebileceğiniz sayılı firmalardan biridir.

 

Lüks Mersin Otobüs Biletleri

Lüks Mersin otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Tarsus - Ankara 59 TL
Mersin - Ankara 60 TL
Harem - Tarsus 65 TL
Mersin - Şereflikoçhisar 55 TL
Adapazarı - Tarsus 62 TL

TANITIM VİDEOSU