Mersin Seyahat Otobüs Bileti

Mersin Seyahat Hakkındaki Bilgiler

Huzur, emniyet ve konfor sloganı ile 1978 yılında otobüs yolculuğu faaliyetine başlayan Mersin Seyahat firması kurulduğu tarihten bu yana kaliteli ve güvenli bir seyahat hizmeti vermeye devam etmektedir. Teknolojinin sürekli olarak değişmesi ile kendini değiştiren ve geliştiren Mersin Seyahat Otobüs bileti hizmeti ile bütün yolcularına yolculukları esnasında kaliteli hizmetin garantisini vermektedir.

Mersin seyahat otobüs bileti sattığı anda müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti amacı ve kaliteli hizmeti ile etkilemek için çalışmaya başlamaktadır. Bu anlamda Mersin Seyahat firmasının misyonu şunlardır:

MERSİN SEYAHAT BİLET ALMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Mersin seyahat bilet al menüsü ile internetten kolayca bilet alınabilmektedir. Şubelerden de yapılan bilet işlemleri müşteri hizmetleri aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir. 444 35 33 numaralı telefon ile ulaşılabilen müşteri hizmetleri aracılığı ile firmanın bütün işlemleri ve seyahatleri hakkında bilgi alınabilmektedir. Müşteri hizmetlerini aramak ve bilgi almak ücretsizdir. Mersin seyahat bilet al menüsü bir de telefon uygulamasında yer almaktadır. Telefondan firmanın sitesine girilerek bilet işlemleri kolay bir şekilde halledilebilmektedir.

 

Mersin Seyahat Otobüs Biletleri

Mersin Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Mersin - Ankara 60 TL
Ankara - Mersin 60 TL
Ankara - Tarsus 60 TL
Tarsus - Ankara 45 TL
Mersin - Şereflikoçhisar 60 TL

TANITIM VİDEOSU