Mersin Vif Turizm Otobüs Bileti

Mersin Vif Turizm Hakkındaki Bilgiler

Mersin VİF Turizm kalite konusunu çalışma vizyonu içinde temel ilke yaparak yıllardır yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat imkânı sunmaktadır. Kurumsal işletme yapısı içinde araç filosunu giderek zenginleştiren Mersin VİF Turizm şube sayısını da artırmaya yönelik politikasını başarıyla sürdürmektedir. Örneğin Mersin-Ankara arasındaki seferlerinde 2+1X otobüs tipleriyle rahat bir yolculuk imkânı sunmaktadır.

Yolcuları merkeze alan firma politikası aynı zamanda insanın bir parçası olduğu çevreye de saygıyı esas almaktadır. DQS ISO 9001 hizmet kalitesini de alarak sektöründe lider kalma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Farklı marka otobüs filosuyla çeşitlilik yelpazesini geliştirmiş olup, aynı zamanda 2+1 modellerle tek koltuk beklentisindeki yolculara imkân sunulmaktadır. Mersin vif turizm otobüs bileti alan tüm yolculara yol süresince yapılan ikramlar ve deneyimli personeliyle hizmet verilmektedir. Üstelik Mersin vif turizm bilet al işlemi için şubelere gelmeye gerek kalmadan internet üzerinden online işlemler yapılabilmektedir.

Şubelerimize uğramadan Mersin vif turizm otobüs bileti almak istiyorsanız, yapacağınız işlemler çok kısa olup hızlı şekilde bilet temin edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken web sitesine girerek online işlemleri başlatmanızdır. Böylece yeni açılan sayfada yönlendirme menüsü sizi karşılayacaktır. Bu işlemleri menünün yukarısındaki dil seçeneklerinden İngilizce gibi yabancı dillerde de gerçekleştirmek mümkündür. İşlemler son derece basit olup sadece kutuları isteğinize göre doldurup menüleri takip etmeniz yeterlidir.

Nereden, Nereye, Tarih kutuları dolunca ‘İleri’ tuşuna tıklandığında gelen menüde otobüs sefer saatleri, güzergah, sefer tipi, otobüs tipi, varış süresi ve fiyat bilgisi yer alacaktır. Bunlardan size uygun olanını seçip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece koltuk seçimi de online yapabilecektir. Ayrıca firma tarafından servis araçları da hizmet vermektedir. Tüm Mersin vif turizm bilet al işlemlerini internetten güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mersin Vif Turizm Otobüs Biletleri

Mersin Vif otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!

Popüler Rota Fiyat
Ankara - Erdemli 50 TL
Ankara - Mersin 60 TL
Ankara - Tarsus 55 TL
Mersin - Ankara 60 TL
İzmit - Tarsus 80 TL

TANITIM VİDEOSU