Mis Amasya Otobüs Bileti

Mis Amasya Hakkındaki Bilgiler

Şehzadeler şehri olan Amasya; özellikle yaz aylarında yerli turistlerin de ilgisi. Mis Amasya Tur seyahat acentesi; kaliteli ve konforlu ulaşım imkânları sayesinde sizleri orta Karadeniz’in şirin ve tarihi kenti olan Amasya’ya ulaştırmaktadır. Amasya; merkezi konumu nedeniyle Karadeniz’in kapısı niteliğinde olduğundan pek çok ile ulaşım Amasya ili üzerinden gerçekleştirilebilmektir. Mis Amasya Tur; Amasya ve çevre illere yapacağınız seyahatlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz bir seyahat acentesi.

Hizmetleri

Amasya ilinin köklü şirketlerinden olan Mis Amasya Tur Travego marka otobüsleri ile kaliteyi müşterileri ile buluşturan bir firma. İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Antalya, Diyarbakır, Gazi Antep gibi büyük şehirlere ve ülkemizin her yöresinde yer alan önemli illere seyahat düzenleyen Amasya Tur müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmeti ile dikkat çekiyor. İkram çeşitlerinden güler yüzlü personeline kadar her konuda profesyonel hizmet sunan Mis Amasya tur seyahatlerde birinci tercihiniz konumunda yer alıyor.

Fiyat ve Ödeme

Mis Amasya otobüs bileti fiyatları; diğer firmalar ile kıyaslandığında piyasa genelinin çok altında seviyelerde yer alıyor. Bu nedenle mis Amasya otobüs bileti en çok tercih edilen seyahat çözümü konumunda.

Mis Amasya bilet al uygulaması ile internet üzerinden bilet alabilmek mümkün. Mis Amasya bilet al hizmetleri; anında indirimler sağlayan ek avantajlar da sunuyor. Ayrıca Mis Amasya card sahibi iseniz seyahatlerinizde puan biriktirip seyahatleriniz için ücretsiz bilet kazanma şansı de elde edebiliyorsunuz.

 

Mis Amasya Otobüs Biletleri

Mis Amasya Tur otobüs bileti fiyatları, Tur otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Amasya - Ankara 35 TL
Merzifon - Sungurlu 20 TL
Merzifon - Kırıkkale 30 TL
Çorum - Ankara 25 TL
Suluova - Kırıkkale 35 TL

TANITIM VİDEOSU