Niksarkale Otobüs Bileti

Niksarkale Hakkındaki Bilgiler

Niksarkale Turizm otobüs bileti hizmeti ile 1994 yılından bugüne kadar yaklaşık 23 yıldır seyahat hizmeti vermektedir. Temel amacı yenilikçi hizmetler ile müşteri memnuniyeti olan Niksarkale Turizm ‘ yolcularımız konuklarımızdır ‘ sloganı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bu anlamda yolcu taşımacılığında saygın, konforlu ve çağdaş hizmetleri ile en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Kendini geliştirmeyi ilk hedefleri arasında tutan Niksarkale

Niksarkale Turizm firması ‘ her şey zamanında ‘ ilkesi ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Niksar Turizmin vizyonu ise hem müşterilerini daima memnun etmek hem de çalışanlarının yaptıkları işten zevk almalarını sağlamaktır.

NİKSARKALE TURİZM OTOBÜSLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Niksarkale turizm bilet al hizmeti ile biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Seyahat edilen bütün otobüslerin her koltuğunda TV ünitesi yerleştirilerek yolculuğunuz boyunca ev ortamı konforunu yaşamanızı sağlar. Firmanın wireless hizmeti ile bütün yolcular ücretsiz olarak internete girebilmektedir. Otobüse yerleştirilen bilgisayarlı klima sayesinde otobüs içerisindeki hava her 30 dakika da bir yenilenmektedir. Koltuklar 2 + 1 olarak dizayn edilerek ve koltuk aralarındaki mesafe genişletilerek daha rahat yolculuk etmeniz sağlanmaktadır. Kurduğu internet sitesi aracılığı ile Niksarkale Turizm bilet al hizmeti sayesinde kolay ve ücretsiz işlemlerle biletinizi alabilirsiniz.

 

Niksarkale Turizm Otobüs Biletleri

Niksarkale Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Suluova - Ankara 29 TL
Ankara - Suluova 30 TL
Çorum - Ankara 25 TL
Ankara - Taşova 30 TL
Erbaa - Merzifon 25 TL

TANITIM VİDOSU