Öz Diyarbakır Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Hakkındaki Bilgiler

Öz Diyarbakır otobüs bileti ve otobüs yolculuğu hizmeti vermek amacıyla 1981 tarihinde o dönemde etkisini gösteren isimlerin çatısı altında kurulmuştur. İlk kurulduğunda 13 adet 302 Mercedes Benz aracı ile hizmet veren Öz Diyarbakır firması zamanla kendini geliştirerek hizmet verdiği otobüs sayısını da artırmıştır. Eski dönemin zor şartları altında bile hizmet filosunu ilerleterek 13 olan otobüs sayısını 85’e çıkarmayı başarmıştır.

Öz Diyarbakır otobüs bileti ile düzenlediği ilk seferler Marmara, Akdeniz, İç Anadolu ve Ege bölgeleri arasında yapmaktaydı. Ancak zamanla sefer yelpazesini de genişleterek Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerine de hizmet vermeye başlamıştır. 36 yıldır kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeyerek Diyarbakır ismi ile özdeşleşen ilk firma olmayı başarmıştır.

ÖZ DİYARBAKIR SİTESİ YOLCULUK HİZMETLERİ

Öz Diyarbakır bilet al kampanyası ile bilet alarak firmayı seyahatinde tercih eden bütün yolculara aynı kalitede hizmet sunarak onların seyahatlerinden memnun kalmaları için ellerinden gelenin fazlasını yapan Öz Diyarbakır otobüs firması bu yönüyle müşterileri tarafından takdir toplamaktadır. Öz Diyarbakır bilet al menüsü internet sitelerinde yer almaktadır. Bu menü ile gideceğiniz güzergâhın gününü, saatini ve yolculuğun kaç saat süreceği bilgilerini alabilirsiniz. Site olarak kendini geliştirerek sadece bilet işlemleri değil iller arası mesafe, hava durumu, yol durumu gibi konularda da bilgi alabileceğiniz bir site düzenlemesi yapılmıştır.

Düzenlenen internet sitesinde bulunan Öz Diyarbakır bilet al, Öz Diyarbakır bilet rezerve ve iptal kısa yolları ile bilet ile ilgili bütün işlemler zaman kaybedilmeden halledilebilmektedir. Ayrıca 444 21 00 numaralı telefon ile müşteri hizmetleri tarafından firma ile ilgili hizmet verilmektedir. Bilet ile ilgili veya firma ile ilgili bütün konularda müşteri hizmetleri numarası ücretsiz bir şekilde aranarak yardım alınabilir.

Firmanın yolculuk esnasında sağladığı hizmetler ise yine müşteri memnuniyet odaklıdır. Öncelikle rahat koltuklar oluşturabilmek için 2 + 1 koltuk sistemine geçilmiştir. Eski koltuk şeklinde koltuklar birbirine daha yakın ve aralardaki mesafe ise azdı. Ancak yeni otobüs ile bu sorun çözülerek 2 + 1 şeklindeki rahat koltuklarda seyahat imkânı sunmaktadır. Bunun yanında her koltuğa koyduğu küçük yastık ile yolcuların yolculuk esnasında uyumak istediklerinde daha rahat etmeleri amaçlanmıştır. Her koltuğa özel koyulan priz sistemi ile artık yolda telefonun şarjı bitti gibi sorunlara son vermiştir.

Telefonunu veya tabletini şarj etmek isteyenler rahatça bu hizmetten yararlanmaktadır. Yolcuların koltuklarında daha çok rahat etmeleri için ayarlanabilir koltuk sistemi oluşturarak koltukların isteğe göre öne veya geriye alınmasına imkân tanımıştır. Ön taraftaki koltuğun arka kısmına tam karşınıza gelecek kısma koyulan küçük televizyon ile film izlemek, müzik dinlemek veya canlı TV izlemek gibi hizmetlerden yararlanılabilmektedir. Görüldüğü gibi Öz Star Diyarbakır firması tüm yolcuların rahat bir yolculuk geçirebilmesi için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek hizmetlerini bu yönde geliştirmeyi başaran bir firmadır. Firmanın hizmetleri ile tanışabilmek için zaman kaybetmemeniz tavsiye edilir.

 

Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletleri

Öz Diyarbakır Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gaziantep - Hilvan 26 TL
Gaziantep - Diyarbakır 31 TL
Gaziantep - Siverek 26 TL
Diyarbakır - Gaziantep 30 TL
Siverek - Osmaniye 40 TL

TANITIM VİDEOSU