Öz Nuhoğlu Turizm Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Turizm Hakkındaki Bilgiler

Günümüz otobüs şirketlerinin giderek geliştiği günümüzde özellikle bölgelerinde köklü olup, yerel olan firmalarında yavaş yavaş ülke geneline hizmet vermeye başladığı görülmektedir. İşte bu markalardan bir tanesi olan Öz Nuhoğlu Turizm, sektörde yeni olmasına rağmen yaptığı atılımlar ile son zamanların adından söz ettiren, otobüs firmaları arasına adını yazdırmıştır.

Öz Nuhoğlu Turizm Tarihi Gelişimi

İlk kurulduğu 1964 yılında, Didim ve Söke arasında yaptığı, dolmuş taşımacılığına başlayan firma, 1981 yılında Didim Birlik ismi ile kooperatif seviyesine ulaşmıştır. Sonrasında 2004 yılında yönetim kurulun kararı ile ismi Öz Nuhoğlu Turizm olarak değiştirilen firmanın 39 midibüse ek olarak 5 adet otobüs alınması ile ilk şehirlerarası güzergâh olarak Didim-İzmir arasında seferleri başlamıştır. Sonrasında yatırımlarını hızlandıran, Öz Nuhoğlu Turizm, her türlü rekabet ortamından başarı ile çıkmasını bilmiştir.

Günümüze yaklaştıkça yaptığı sefer sayılarını arttıran firma sonrasında Ankara, Antalya, İstanbul- Didim arasındaki seferlere yaptığı otobüs yatımlarının da etkisi başlamış ve bu konudaki gelişimini, otobüs sayısını arttırarak, sürdüremeye ayrıca internet üzerinden Öz Nuhoğlu Turizm bilet al hizmetini de devam etmektedir.

Öz Nuhoğlu Turizm Otobüs Bileti Satın Almanın Kolay Yolu

Sizlere, bu şartlar ile hizmet eden Öz Nuhoğlu Turizm bilet al hizmetini, güvenilir yoldan alacağınız, bir platformun oluştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kendini sürekli olarak geliştiren bu firmanın, sizler de biletlerine Öz Nuhoğlu Turizm otobüs bileti al seçeneğine, güvenilir yoldan ulaşmak için vakit kaybetmeden sitemizden yaralanma olanağına gidebilirsiniz. Gittiği güzergahlar içinde, sizler içinde farklı yollar ile hizmet etmesini bilen sitemiz, özellikle yeni gelişmelerin de etkisi ile gelişimini sürdürmek için faaliyetlerini geliştirme amacı ile çalışmasını etkili bir şekilde sürdürmektedir. Vakit kaybetmeden sizler de sitemizin Öz Nuhoğlu Turizm otobüs bileti al seçeneğini kullanarak, firmanın nitelikli hizmetlerinden yaralanma şansını yakalayabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU