Ozemniyet Otobüs Bileti

Ozemniyet Hakkındaki Bilgiler

Uzun yolda mükemmel servis ve ikramlar ile müşterilerimiz emrindeyiz. Her türlü istek ve dileklerinizde sizlerin yanında olmaktan gurur duymaktayız. Şoförlerimiz dikkatli araç kullanımları ve personelimizin disiplinli çalışmaları sayesinde uzun yıllardan bu yana İstanbul’dan Diyarbakır’a sizleri taşımaktan mutluluk duymaktayız. Öz emniyet otobüs bileti alarak bize katılan sizlerle birlikte güvenle sonlanan uzun yolculukların ardında müşterilerimiz yüzündeki gülümseme en uzun mesafelerin verdiği yorgunluğu ortadan anında kaldırmaktadır. Bu anlayış ile daha uzun mesafelere gidebileceğimiz bilincindeyiz.

Otobüse Yoldan Binebilir miyim?

Tüm yolcularımız istedikleri noktadan seyahatimize katılma hakkına sahiptir. Öz emniyet otobüs bileti alan müşterilerimiz durak ismi belirtiklerinde belirtilen saatte seyahate dahil olabilirler. Bunun yanında biletlerini alamayan fakat ara yollardan binmek isteyen yolcularımızın yerleri ayrılarak mağduriyetleri giderilmektedir.

Biletimi Nereden Alabilirim?

Firmamızın yol güzergahında yolculuk yapmak isteyen yolcularımız isterlerse acenteleri telefon ederek isterlerse bizzat giderek bilet temin edebilirler. Bunun yanında internet üzerinden mobil bağlantı sağlayarak öz emniyet bilet al bölümünden istediğiniz tarihe rezervasyon yapabilirsiniz.

Bilet Ücretini Nasıl Ödemeliyim?

Otobüs firmamızdan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimiz mobil cihazlarından veya bilgisayarlarından bilet aldıklarında ödeme işlemlerini isterlerse kredi kartları ile isterlerse havale yöntemi ile ödeyebilirler.

İnternetten Aldığım Bilet Başkasına Satılır mı?

firmamızın web sitesi ziyaretlerinde buluna ve buradan online Öz emniyet bilet al seçeneğinden faydalana yolcularımızın biletleri tamamen resmiyet kazanmaktadır. Ödemesini yaptıkları biletlerde belirtilen koltuklar asla bir başka yolcuya verilmemektedir.