Özlem Diyarbakır Otobüs Bileti

Özlem Diyarbakır Hakkındaki Bilgiler

Özlem Diyarbakır otobüs bileti firması 23 Nisan 2004 yılında hizmete başlamıştır. Hizmete başladığı tarihten bu yana hem Türkiye’de hem de Diyarbakır’da kaliteli hizmetler vererek her geçen gün kendini geliştirmiştir. Güney Doğu’da ilk defa kullanılan ve Royal Class sınıfında yer alan Man Mega Fortuna türü otobüsleri ile hizmete başlamıştır.

Firma müşterilerinin daha hızlı Özlem Diyarbakır otobüs bileti almaları için internet sistemine geçerek, birçok bilet işlemlerinin internet aracılığı ile halledilmesini sağlamıştır. Eskilerde yaşanan aynı koltuğu farklı kişilere satma sorunları geliştirilen otomasyon sistemi ile ortadan kaldırmıştır. Ayrıca bayanların yanına bayan, erkeklerin yanına ise erkek gelecek şekilde biletler verilmektedir.

Daha çok müşteri potansiyeline ulaşmak için kendini sürekli geliştiren Özlem Diyarbakır firması birçok seferini Express sefer şeklinde düzenlemektedir. Bu sayede zamandan kazanç sağlanarak daha çok sefer ile daha fazla yolucuya hizmet verilmektedir. Özlem Diyarbakır bilet al işlemleri sırasında uygulanan indirimler de müşterileri memnun ederek bu firmayı daha çok tercih etmelerini sağlamaktadır.

Zamanla otobüs sayısını artıran Özlem Diyarbakır firması Neoplen Tourliner, Mercedes Benz ve Travego gibi yeni modeller ile yolculuk hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve müşterilerin sorunlarına anında çözüm bulabilmek için 444 44 21 numaralı müşteri hizmetleri hattı oluşturulmuştur. Günün her anında müşteri hizmetleri aranarak firma ve bilet ile ilgili her türlü işlem yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerinden alınan hizmetlerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

ÖZLEM DİYARBAKIR SİTESİ BİLET ALMA

Firmanın internet sitesinde ana sayfada yer alan Özlem Diyarbakır bilet al yazısına tıklanarak sefer günlerine ve saatlerine bakılarak gideceğiniz güzergaha istediğiniz koltuğa bilet alabilme şansınız vardır. Kendini kısa sürede geliştiren Özlem Diyarbakır firması kalitesinden asla ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

 

Özlem Diyarbakır Otobüs Biletleri 

Özlem Diyarbakır Seyahat otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Adana 65 TL
Siverek - Ceyhan 45 TL
Ankara - Diyarbakır 70 TL
Mersin - Diyarbakır 50 TL
Adana - Diyarbakır 47 TL

TANITIM VİDEOSU