Sahil Gülü Turizm Otobüs Bileti

Sahil Gülü Turizm Hakkındaki Bilgiler

1986 yılında kurulan Sahil Gülü Turizm otobüs bileti satış firması ilk kurulduğunda 9 tane Mercedes ile 2 tane Süper MAN otobüsler ile seyahat hizmeti vermiştir. 30 yıldır verdiği üstün kaliteli hizmet ile genellikle bütün yolcuların tercih ettiği bir otobüs firması olmuştur. Teknoloji sürekli kendini yenilediği için Sahil Gülü Turizm firması da teknolojiye ayak uydurarak kendini yenilemektedir. Bu sayede çağın gerektirdiği modern ve lüks araçlar ile yolcularına kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunmaktadırlar.

Sahil Gülü Turizm otobüs bileti alarak aklınızdan geçirdiğiniz gibi bir yolculuğa ilk adımı atmış olursunuz. Firmanın misyonu uluslararası standartlara uygun araçlar ile müşterilerini gitmek istedikleri yere kadar götürmek, yolculuk öncesi ve sonrasında da yolculara her türlü hizmeti sağlamaktır.

Öncelikle Sahil Gülü Turizm bilet al hizmeti ile kısa yoldan bileti almayı sağlamaktar. Uyguladığı bagaj prosedürü ile yolcularına iki bagaj götürme imkânı sunarak bu bagajların kilo sınırını 30 olarak belirlemiştir. Yolcular bagajı teslim ettiğinde teslim ettiğine dair teslim fişi alırlar ve bu fişin aynısı bagaja da yapıştırılmaktadır.

Seyahat esnasında yiyecek ve içecek hizmeti ile yolculuk boyunca keyifli saatler geçirmenizi sağlar. Sunduğu internet sitesi aracılığı ile Sahil Gülü Turizm bilet al hizmeti ile internetten ek bir ücret ödemeden hatta normal bilet fiyatından daha uygun fiyata indirimli bilet alınabilmektedirler.

 

Sahil Gülü Turizm Otobüs Biletleri

Sahilgülü Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Çatalzeytin 80 TL
İstanbul - Türkeli 80 TL

TANITIM VİDEOSU