Seç Turizm Otobüs Bileti

Seç Turizm Hakkındaki Bilgiler

Seç turizm otobüs bileti firması olarak 5 Mart 1972 tarihinde kurulmuştur. Güvenli yolculuk sloganı ve amacı ile taşımacılık sektörüne adım atan Seç turizm bu amacını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek hizmetine devam etmektedir. Türkiye’de birçok şubesi olan seç turizm firması birçok çalışanı da bünyesine alarak kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir.

Seç turizm otobüs bileti hizmetleri verirken saygın markasının sürekliliğini sağlamak amacıyla ve bu sürekliliği daha da ileriye götürebilmek amacıyla benimsediği ve korumaya aldığı değerleri aşağıda anlatılmıştır.

SEÇ TURİZM OTOBÜS FİRMASININ HİZMETLERİ

Seç turizm firmasının iki önemli misyonu ve vizyonu bulunmaktadır. Bunlar; taşımacılık sektöründe profesyonel ekip ile çalışarak kaliteli hizmet sunmak ve uluslararası standartlara uygun hizmet ile yenilikçi değerlere saygılı hareket etmek. Diğeri ise, Türkiye’deki şehirlerarası yolcu taşımacılığında öncü olma görevini üstlenerek en çok tercih edilen ve güvenilirliği ile her zaman tercih edilen bir firma olmaktır.

Türkiye’nin her noktalarında bulunan şubeleri ile seç turizm bilet al işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Son model 2 + 1 şeklindeki konforlu araçları ile seyahat sırasında daima daha rahat etmeniz için çalışmaktadır. Otobüslerde televizyon izleme, müzik dinleme, film izleme gibi özellikleri ile yol boyunca sıkılmanızı önlemek amaçlanmıştır.

Yolculuk esnasında verilen yiyecek – içecek hizmet ile keyifli bir seyahat çıkarmanız için her şey düşünülmüştür. Merkezi Gaziantep’te olan seç turizm bilet al kampanyası tüm Türkiye’deki acentelerde geçerlidir. Seç turizm firmasının sunduğu bir diğer kaliteli hizmet ise müşteri hizmetleri ve internet sitesi hizmetleridir. Seç turizm bilet al işlemleri internet şubesinden yapılabilmektedir. Ayrıca internet şubesi aracılığı ile bilet rezervasyonu ve alınan biletin iptali de yapılabilmektedir. 444 44 27 numaralı telefon ile günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri danışma hattı kurulmuştur. Bu hizmet ile firma ile ilgili şikâyet ve öneriler, firmanın seferleri ve sefer saatleri, firmanın sunduğu kampanyalar ve bilet bilgileri gibi birçok işlem yapılabilmektedir. Ayrıca alınan biletin kontrolü veya iptali içinde 444 44 27 numaralı seç turizm müşteri hizmetleri 7 / 24 aranabilmektedir.

Seç turizm otobüs firması hakkında bilgisi olmayanlar veya tereddüt edenler bilet alarak ve bir kez yolculuk ederek bu tereddütlerinin boşa olduğunu anlayacaklardır. Verdiği kaliteli hizmet ile daima adından söz ettirmeyi başaran seç turizm firması kaliteli hizmetleri ile her geçen gün kendini yenileyerek daha çok müşteriye ulaşmaya devam etmektedir.

 

Seç Turizm Otobüs Biletleri

Seç Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gaziantep - Adana 25 TL
Adana - Gaziantep 25 TL
Gaziantep - Mersin 35 TL
Mersin - Gaziantep 35 TL
Ankara - Gaziantep 65 TL

TANITIM VİDEOSU