Ses Turizm Otobüs Bileti

Ses Turizm Hakkındaki Bilgiler

Ses turizm ile yolculuk daha farklı bir havada geçmektedir. Ses turizm otobüs bileti almak ne kadar kolay bir iş ise yolculuklarda zaman geçirmekte o kadar keyifli ve konforlu olmaktadır. Firma çalışanları olarak uzun yolculuklarınızın ev ortamında geçmesi için televizyon sistemi bütün kanalları çekecek şekilde ayarlanmıştır. Siz en sevdiğiniz filmleri izlerken servis elemanlarımız içecek ve yiyecek servisleri ile sinema havası yaratmaktadırlar. En sevdiğiniz dizileri istediğiniz televizyon kanalını seçerek izleyebilirsiniz. Kulaklık sistemi ile kimseyi rahatsız etmeden rahatlıkla duyma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Otobüste Cep Telefonumu Nasıl Şarj Ederim?

Otobüste seyahat esnasında cep telefonu veya diğer mobil cihazlarınızın şarjı biterse ne yaparım diye düşünmeyin. Tam bu iş için tasarlanmış sistemler ses turizm otobüs bileti alırken veya web sitesi sayfalarında bilgi olarak verilmektedir. Her koltuğa özel 200 volt akım sağlayan priz sistemi ayrıca ekranların altında USB bağlantısı ile şarj sistemler mevcuttur.

Yolculuk Esnasında Koltuğumu Değiştirebilir miyim?

Ses turizm yolcularının her biri firmamız içinde bindiğiniz otobüs elemanları içinde özel kişiler olmaktadır. Eğer yanınızdakinden veya koltuktan rahatsızlık duyduğunuz anda çözüm yolları çalışmaya başlamaktadır. Eğer boş koltuk mevcut ise doluncaya kadar sizlere tahsis edilerek sıkıntılarınız anında çözülmektedir.

Otobüsü Kaçırdım Biletim Yanar mı?

Ses turizm yolcuları ve müşterileri için sağlana kolaylıklar ile ses turizm bilet al kolaylığından faydalandığınızda biletinizin yanmaması için açıklamalar yapılmaktadır. Bunun için gerekli zaman aralığını değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Fakat otobüs kaçırma nedeniniz geçerli bir neden ise önceden bilgi verilmişse biletiniz yanmaz ve ödemeniz kolaylıkla yapılmaktadır. Ses turizm bilet al seçeneğinden yararlanarak internetten aldığınız biletler içinde aynı esaslar geçerli olup güvenli bir şekilde seyahatlerinizi yapabilirsiniz. Eğer yolculuğunuzu yapacağınız sırada sağlık nedeni ile bir sorun çıkması durumunda biletinizin geri ödemesi yapılmaktadır.

 

Ses Turizm Otobüs Biletleri

Ses Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Sarıkaya - Kırıkkale 38 TL
Yozgat - Ankara 29 TL
Boğazlıyan - Yozgat 15 TL
Sorgun - Kırıkkale 31 TL
Yozgat - Kırıkkale 26 TL

TANITIM VİDEOSU