Star Diyarbakır Otobüs Bileti

Star Diyarbakır Hakkındaki Bilgiler

Star Diyarbakır otobüs bileti firması 2001 yılında yolculuk faaliyetlerine 2001 model 0403 Mercedes marka otobüsler ile başlamıştır. Genç ve dinamik bir kadrosu bulunan Star Diyarbakır otobüs firması, 2004 yılında otobüslerine Sentra obüsleri 2005 yılında ise Mega fortuna ile Travego otobüslerini ekleyerek kendini yenileyip Diyarbakır’daki ilk otomasyon sistemine geçen firma olmuştur.

Firmanı misyonu Star Diyarbakır otobüs bileti ile firmalarında seyahat etmeyi seçen yolcuların sürekli değişebilen beklentilerini, kendilerini sürekli yenileyerek ve geliştirerek kısa sürede karşılamaktır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için en uygun çözümleri geliştirip kaliteli ve güvenli bir şekilde seyahat hizmeti sunmak hedefler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Star Diyarbakır otobüs firmasının vizyonları ise; otobüs seyahati sektöründe marka olarak belirleyici bir konum üstlenmek, kendilerini tercih eden bütün müşterilerinin güvenli yolculuğunu sağlamak için kendini geliştirmek ve seyahat eden müşterilerin memnuniyetini ve gördükleri hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır.

STAR DİYARBAKIR FİRMASI VE HİZMETLERİ

Star Diyarbakır firması Türkiye’nin birçok şehrinde acentelerini kurarak her yere ulaşım sağlamaktadır. Star Diyarbakır bilet al kampanyası için firmanın sunduğu Star Diyarbakır üyelik kartını istediğiniz herhangi bir şubeden alarak kampanya ve avantajlardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden 444 21 21 numaralı telefon ile Star Diyarbakır bilet al kampanyası ile ilgili bilgi alabilir, bilet bilgileri ve sefer bilgileri ile ilgili yardım alabilirsiniz. Star Diyarbakır firmasının kurduğu internet sitesine girerek firma ile ilgili bütün işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitede güzergâh bilgileri ve konaklama bilgileri yer almaktadır.

Yolculuk esnasında siz yolcuların özel ihtiyaçları için ve dinlenerek biraz kafanızı dinlemeniz için yarım saatlik aralarla mola verilmektedir. Mola sayısı gidilecek güzergâhın uzunluğuna göre değişebilmektedir. Seyahat esnasında bütün yolcuların konforu düşünülerek ‘ her koltuk 1 numara ‘ sloganı ile hareket eden Star Diyarbakır otobüs firması, arka sıra veya ön sıra fark etmeden bütün koltukları aynı rahatlıkta ve konforda dizayn etmiştir. Her koltuk yanına koyduğu priz ile telefon veya tablet şarj etmeyi kolaylaştırmaktadır. Televizyon ekranına koyduğu USB kablo girişi ile de ihtiyacı olanlara hizmet vermektedir. Kaliteli yolculuk hizmeti ile daima çekinmeden bilet alabileceğiniz bir firmadır.

TANITIM VİDEOSU