Star Mardin Turizm Otobüs Bileti

Star Mardin Turizm Hakkındaki Bilgiler

Star Mardin, Tokat'ın Erbaa ilçesinde bulunan girişimciler tarafından kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Firma, müşterilerine Tokat'ın Erbaa ilçesinde ki Güzelyurt Mahallesi, Gazi Bulvarı, 38/1 numaralı ana merkezinde ve Türkiye'nin 32 ayrı noktasında bulunan ofisleri ile Star Mardin otobüs bileti temini konusunda hizmet vermektedir. Star Mardin, Mercedes markalı 14 yolcu taşıma aracından oluşan filosu ve hizmet personeli ile birlikte sadece Tokat'a değil aynı zamanda pek çok farklı il ve ilçeye taşımada da hizmet veren bir firma olmaktadır. Aynı zamanda firmanın araç filosunda 2+1 olarak tabir edilen, ferah yolcu otobüsleri de bulunmaktadır.

Star Mardin Hizmetleri

Firma müşterilerine sunmuş olduğu Erbaa Card sayesinde Tokat-Türkiye veya Türkiye-Türkiye arası yapılacak yolculuklarda çeşitli promosyonlar ile indirimli olarak Star Mardin otobüs bileti almak mümkündür. Non-Stop olarak yapılan pek çok yolculuk sayesinde firma, müşterilerine daha hızlı bir yolculuk imkanını sunmaktadır. Aynı zamanda Star Mardin'in tüm araçlarında uydu sistemi, ücretsiz internet, MP3 müzik multimedyası gibi hizmetler bulunmaktadır. Yolcu sigortası, hız sınırlaması, sıcak ve soğuk ikramlar da Star Mardin'in müşterilerine sunduğu ücretsiz hizmetlerdir. Kendisine ait konaklama tesisi bulunmayan firma tüm yolculuklarında uygun alanlarda mola vererek, yolcularının temel ihtiyaçlarını sağlamasına imkan vermektedir.

Star Mardin Seferleri

Star Mardin, Düzce, İzmit, Bolu, İstanbul, Samsun, Çorum, Tokat, Samsun ve Sakarya geneline seferler düzenlemektedir. Bu anlamda düzenlenen seferlere katılmak ve bilet almak için Star Mardin bilet al butonu ile güven içerisinde biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Tüm illerde Star Mardin bilet al butonu ile alacağınız biletlerin çıktısını alarak güven içerisinde seyahatinize devam edebilirsiniz.

 

Star Mardin Turizm Otobüs Biletleri

Star Mardin Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Cizre - Viranşehir 35 TL
Şırnak - Kızıltepe 19 TL
Şırnak - Mardin 25 TL
Mardin - Viranşehir 20 TL
Cizre - Kızıltepe 25 TL

TANITIM VİDEOSU