Süha Turizm Otobüs Bileti

Süha Turizm Hakkındaki Bilgiler

Süha turizm, kendine ilke olarak "Değişmeyen eskir." sloganını benimsemiş olan, yenilikçi ve profesyonel bir otobüs firmasıdır. Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği, 50 araç ile başladığı taşımacılık sektöründe 1 yıl içerisinde araç sayısını 90'a çıkarmıştır. Kayseri'den başlayarak tüm Türkiye genelinde birçok satış noktasına ulaşan Süha Şehirlerarası otobüs işletmeciliği, sürekli kendini yenileyeceğini ve müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti vereceğini her fırsatta açıkça göstermektedir.

Süha turizm firmasının hizmet anlayışı, sözlerinin ve taahhütlerinin arkasında duran, Türkiye hukuk düzenine saygılı ve kalitenin her zaman artması cümleleri ile anlatılabilir. Süha turizm kendine amaç olarak her zaman yenilikçi bir tutumda olmayı, ekip ruhu çalışmasını hiçbir zaman kaybetmeyi, prensip olarak önce insan ilkesini benimsemeyi, ilkelerini en üstten en alta kadar tüm firma çalışanlarına yaymayı, kanunlara saygılı olmayı ve ülke içi toplumsal olaylara duyarlı hareket etmeyi, eğitimi / kaliteyi her zaman ön planda tutmayı belirlemiştir. Süha turizm müşterilerine sektörde en iyisi ile birlikte, en uygun fiyatlara seyahat etmeyi vaat etmektedir.

Süha turizm yol hizmetleri nelerdir?

Süha turizm bilet al sürecinde gösterdiği hassasiyet ve ilgiyi yolculuk süresince de göstermektedir. Bu sebeple yolculuk esnasında misafirlerine sunduğu kaliteyi ve konforu arttırmayı hedefleyen hizmetler sunmaktadır. Süha turizm hizmetlerini misafirlerinden gelen geri dönüşler ve talepler doğrultusunda şekillendirmektedir. Süha turizmin sunduğu başlıca yolculuk hizmetleri şu şekildedir;

Multimedya Hizmeti

Multimedya hizmeti, Süha turizmin yolcularına her koltuğun arka kısmında, kişiye özel ve dokunmatik bir ekran yardımı ile sunduğu bir hizmettir. Multimedya hizmetlerinde bu ekran yarımıyla birçok film çeşidine, oyuna ve müziğe ulaşmak mümkündür. Ekran içi donanım ve hizmetler her yaşa hitap edecek şekilde hazırlanan çok seçenekli bir yelpazeden oluşur.

Mobil Uygulama Hizmetleri

Süha turizmin yolcularına konfor sağlaması yalnızca yolculuk süresini kapsamamaktadır. Süha turizm otobüs bileti alma sürecinde de Süha turizm her zaman yolcularına yardımcı olmaktadır. Süha turizm mobil uygulaması, ios ve android telefonlara indirilebilir. Mobil uygulama vasıtası ile bilet satın alınabilir, koltuk seçimi yapılabilir, rezervasyon yapılabilir veya rezervasyon iptal edilebilir. Ayrıca mobil uygulamayı kullanan misafirler, çağrı merkezine bir tık ile ulaşabilmektedir.

İnternet Hizmeti

Süha turizmin altyapısı sayesinde tüm yolcular, yolculukları süresinde otobüste wifi hizmetinden yararlanabilirler. Wifi hizmetine bağlanan telefon, tablet veya bilgisayarlardan film izlenebilir, iş ve projeler takip edilebilir veya mailler kontrol edilebilir. Süha turizm ile yolcuların tüm konfor ve ihtiyaçları karşılanmaktadır. Süha turizm internet hizmetiyle yolcularını hiçbir yerde bağlantısız ve iletişimsiz bırakmamaktadır.

Canlı Destek Hizmeti

Süha turizmin müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğundan ve kaliteye çok önem verdiğinden bahsedilmişti. Süha turizm bu ilkeleri adına yeni ve yine müşterilerinin ihtiyacına yönelik canlı destek hizmetini sunmaktadır. Canlı destek hizmeti Süha turizm resmi sitesinden kullanıcılara haftanın her günü tam 24 saat hizmet vermektedir. Sitenin canlı destek bölümünden misafirler, Süha turizm otobüs bileti problemi veya yolculuk sonrası geri dönüşlerini aktarabilirler. Sürekli online olan canlı destek hizmetleri problemleri zaman kaybetmeden çözerek, Süha turizm yolcularının mağdur olmalarını engeller, güvenle yolculuk yapabilmelerine yardımcı olmuş olur.

Süha turizm otobüs bileti nasıl alınır?

Süha turizm otobüs bileti 3 farklı şekilde satın alınabilir. Bunlar Süha turizm mobil uygulamaları aracılığı ile internet sitesi yardımıyla ve satış merkezlerine ulaşım sağlayarak Süha turizm bilet al işlemleridir. Süha turizm otobüs biletini internet sitesinden satın alırken öncelikle nereden nereye, hangi tarihte seyahat edileceği ile ilgili bilgiler girilir. Daha sonrasında yolcuların karşısına bir sefer listesi çıkar. Seferler üzerinde mola bilgileri bulunmaktadır.

Yolcular kendilerine en uygun sefer saatini seçtikten sonra koltuk seçimi yapabilirler. Bu erkânda pencere yanı, koridor, arka veya ön koltuk tercihinde bulunulabilir. Boş koltuklar farklı renkte dolu koltuklar farklı renkte görünecektir. Dolu olan koltuklar üzerine tıklama veya seçim yapılamaz. Eğer bir koltuk daha önce kadın bir yolcu tarafından alındıysa, erkek yolcu onun yanını satın alamaz. Birlikte Süha turizm bilet al işlemi yapıldığında elbette yolcular birlikte seyahat edebilmektedir.

Koltuk seçimi yapıldıktan sonra yolcu ile ilgili bilgiler istenir. Bu bilgiler isim soy isim ve TC kimlik numarası gibi güvenlik açısından önemli bilgilerdir. Bu bilgilerin yanlış girilmesi halinde yolculuk yapılamaz. Bu aşamada doğru bilgiler kullanmak gerekmektedir. Bilgiler girildikten sonra kredi kartı kullanılarak Süha turizm bilet al işlemleri gerçekleştirilir. Bu işlemler kredi kartı internetten alışveriş bilgilerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Satın alma işlemi gerçekleştirildikten sonra kullanıcıya PNR numarası verilir. Bu numara telefona sms olarak da gönderilir. PNR numarası ile terminaldeki veya satış noktalarındaki ofislerden bilet çıkartılabilir. İnternet sitesinden satın alma işlemleri yapmak da mobil uygulamada olduğu gibidir. Ancak mobil uygulama kart bilgilerini bir kez aldıktan sonra yolcu diler ise kaydedip bir daha istemeyebilir.

Satış noktalarından Süha turizm bilet al işlemi yapmak isteyen yolcular ise, diledikleri sefer saati ve bilgilerini vererek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu alanlardan nakit veya kredi kartı ile satın alma işlemi uygulanabilir.

Süha turizm yolculuk hizmetleri nasıldır?

Süha turizm kapıdan kapıya yolculuk hizmetlerini benimsemiş, gün geçtikçe büyüyen kaliteli bir şehirlerarası yolculuk şirketidir. Yolcular terminale şehirlerin belli noktalarından kalkan servisler aracılığı ile getirilirler. Daha sonra otobüs çağrısı yapıldığında, numaraya göre otobüslerine ulaşırlar. Yolculuk başlamadan önce bavullarını teslim ederler, Süha turizm otobüs bileti kontrol edilir ve bir bagaj etiketi alırlar. Bu bagaj etiketleri ile bagaj kaybolma, kırılma problemi ile karşılaştığında ofise başvurulabilir. Ancak böyle durumlar Süha turizmde neredeyse hiç karşılaşılmayan durumlardır.

Bagajlar teslim edildikten sonra numaraya göre koltuk bulunur ve yolcu yerleşir. Bu noktada el bagajı var ise koltukların üst kısımdaki bölmelere koyarak daha rahat seyahat edebilir. Yolcu koltuğuna yerleştikten sonra koltuğunun yatış pozisyonunu kendine göre ayarlayabilir, multimedya özelliğini başlatarak internete bağlanabilir. Ayrıca şarj aleti yanlarında olan yolcular multimedya ekranına şarj aletlerinin USB kısmını takarak, telefonlarını şarj edebilirler. Şarj ve wi fi sayesinde Süha turizm yolcuları iletişimlerini hiç kaybetmeden çok uzun yolculuklar yapabilir.

Özellikle multimedya özelliği içerisinde bulunan filmler yolculukları çok eğlenceli bir hale getirmektedir. Her yolcuya özel kulaklık bulunmaktadır. Ancak yolcular kendi kulaklıklarını getirdikleri takdirle, onları multimedya ekranına bağlayarak kendi kulaklıklarını da kullanabilirler. Multimedya ekranından rahatsız olan kullanıcılar ekranı tamamen kapatabilir, görüntü ışığını ayarlayabilir.

Yolculuk süresinde sigara ve alkol tüketimi yapılmamaktadır. Yolcular mola noktalarında sigara içebilir, ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Süha turizm mola noktaları yolcular için özenle seçilmiş terminallerden oluşmaktadır. Güzergâh boyunca yolculara en çeşitli ve kaliteli hizmeti sunan noktalarda mola gerçekleştirilmektedir.

Süha turizm ile yolculuk yapmak, Süha turizm otobüs bileti satın alma işlemleri gerçekleştirmek ve sonrasında geri dönüşler ile firmanın gelişimini sağlamak oldukça kolay işlemlerdir. Süha turizm her yolcusuna aynı değeri vermekte ve düşüncelerine önem vermektedir. Süha turizm yolcuları güven ile satın aldıkları biletleri aracılığıyla hiçbir sorun veya problemle karşılaşmadan kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli yenilenmeye dayalı firma ile yolculuk yapabilirler. Süha turizm yolcularına verdiği önem ile sektörde hızlı bir şekilde yükselmektedir.

 

Süha Turizm Otobüs Biletleri

Süha Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri ve yorumları fibilet.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kırşehir - Ankara 25 TL
Niğde - Kayseri 15 TL
Kırşehir - Kayseri 15 TL
Kayseri - Ankara 35 TL
Ankara - Kayseri 35 TL

TANITIM VİDEOSU