Tuncelililer Otobüs Bileti

Tuncelililer Hakkındaki Bilgiler

Seyahatlerinizde Tuncelililer otobüs bileti kullandığınız takdirde, internet sitesi üzerinden fiyatlara bakabilir ve rezervasyonunuzu da kolay şekilde yaptırabilirsiniz.

Hizmete dair

İnternet sitesi üzerinden ödemelere dair Visa kredi kartı ve MasterCard seçenekleri müşterilere sunulmaktadır. Tuncelililer otobüs bileti ile Satış seçenekleri sistemi, aynı şekilde her yerden olan tüm satış kanalları aynı havuza ve biletlendirme sistemine bağlı olmaktadır. Biletlere yoğun ilgi olduğundan dolayı, bir sefere ait biletler çok kısa süre içerisin de tükenebilir. Online olarak, otobüs hizmeti için biletler ipektr adı altında güvenli bir altyapı ile müşterilere aktarılmaktadır. Müşteriler internet sitesinin üzerinden, biletleri satın aldığı sıra alışagelmiş olduğu yeni olmakta olan satış kanalları ve satış noktalarının hepsinden yararlanmaktadır.

Güvenliğiniz

Bir müşteriye dair ek olarak bilet kesimi, müşterilerin güvenliği açısından yapılmamaktadır. Seyahat bileti alırken müşteri kendi adına almalı veya seyahati yapacak o kişinin adına almalı. Firma olarak alınabilecek bilet sayısı sınırlanabilir güvenlik açısından. Tuncelililer bilet al denilmişse seyahatte kullanacağınız biletleriniz, diğer ihtiyaç ve güvenliğiniz tamamen firma tarafından rahatlıkla karşılanmaktadır.

Biletlerin teslimatı kurye ile olmakla birlikte diğer şekillerde müşterilere en uygun teslimat seçenekleri de bulunmaktadır. Diğer şekillerde bulunmakta olan teslimat şekillerinde ise, firmada çalışma yöntem ve şekline bağlı bir şekilde, seyahat edecek olduğunuz sefer görevlisinden ya da firmanın şubelerinden rahatlıkla alabilirsiniz. Güvenlik kodu ile yapmış olduğunuz tüm seyahat biletlerinde, son derece güvenli bir bilet alımı olacaktır. Güvenli bilet için Tuncelililer bilet al.

TANITIM VİDEOSU